Royal Queen Seeds Shining Silver Haze, regulérní semena marihuany, 10ks

Kód: SBRQS-SSHR-10
3 hodnocení
1 649 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Shining Silver Haze kombinuje nejlepší vlastnosti klasických odrůd Haze do jednoho rychle kvetoucího a vysoce výnosného balíčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Queen Seeds Shining Silver Haze, regulérní semena marihuany, 10ks

Od chvíle, kdy pár bratrů začal v 70. letech chovat sativy z celého světa, byli kuřáci konopí opravdu vděční za existenci kmene zvaného Haze. Původně to bylo vyvrcholením let chovu tisíců semen z Kolumbie, Mexika, Thajska a jižní Indie. Nakonec se genetika Haze dostala do Holandska k další hybridizaci - vytvořila vrchol současných kmenů sativy.

Royal Queen Seeds s hrdostí nabízí vlastní verzi Shining Silver Haze pro všechny milovníky sativy. V interiéru dorůstá do výšky asi 100 cm (což je na Heze velmi malý vzrůst). V přírodě dosáhne až 200 cm. Tato rostlina potřebuje hodně světla, aby vzkvétala a dosáhla svého plného potenciálu.

Shining Silver Haze produkuje výtěžek až 600–650g/rostlinu venku a až na 650g/m² v interiéru. Doba květu je 9–11 týdnů, což pro Haze opravdu není špatné. Existuje jen velmi málo odrůd Haze, které dokážou vyprodukovat tuto charakteristickou sladkou a silnou chuť za méně než 10 týdnů, ale Shining Silver Haze není obyčejný Haze.

Kouř ze Shining Silver Haze je prostě fantastický. Kuřáci budou milovat okamžitý efekt, který přichází s každým potáhnutím. Efekt Haze přejde přímo do vašeho mozku a uvede vás do skutečného rozjímání. Chuť kouře je stejně příjemná se super sladkou chutí, díky níž se chuťové pohárky v očekávání roztřesou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Royal Queen Seeds - semena marihuany, semena konopí
Balení: 10ks
Doba rozkvětu: 63-77 dní
Druh semen: regulérní
Efekt: těžký
Fotoperioda: normální
Geny: Haze x (Skunk x Northern Light)
Chuť: borovicová, citrusová, ovocná, zemitá
Indica (%): 25
Klima: chladné
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně outdooru: konec října
Obsah CBD: střední
Obsah THC (%): 21
Sativa (%): 75
Výnos indooru (g/m2): až 600-650
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600-650
Výška Indooru (cm): 80-120
Výška outdooru (cm): 180-220

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: