Royal Queen Seeds Watermelon Automatic, feminizovaná semena konopí, samonakvétací

Kód: RQS-WMA-5
Neohodnoceno
1 044 Kč
Skladem (>10 ks)
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Tato rychle rostoucí odrůda nabízí hustý baldachýn chutných pupenů během pouhých několika týdnů. Je ideální pro začátečníky i pokročilé pěstitele, daří se jí téměř kdekoli. Balení 5 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Queen Seeds Watermelon Automatic, feminizovaná semena marihuany, samonakvétací

Někteří kuřáci vybírají své kmeny pouze na základě účinků, zatímco jiní se soustředí na chuť. Watermelon Automatic spojuje oba tyto tábory a přináší silný psychoaktivní účinek spolu s terpenovým profilem. Tato lahodná odrůda zahalí vaše tělo a mysl klidnou přikrývkou a pokaždé produkuje vynikající výnosy.

Naši zkušení pěstitelé se snažili vytvořit odrůdu, která zapálí vaše chuťové buňky. Aby dosáhli tak lákavého terpenového profilu, vybrali dva z nejchutnějších mateřských kmenů, které jsou k dispozici: Tropicanna Cookies a Lemon OG. Obě tyto odrůdy jsou plné limonenu, myrcénu a dalších ovocných a zemitých molekul. Po křížení a stabilizaci těchto odrůd po několik generací se objevil Watermelon Automatic s genetickým složením 75% indica, 20% sativa a 5% ruderalis. Rychlý samonakvétací kmen dokázal zdědit všechny chutné terpeny po svých předcích.

Watermelon Automatic se může pochlubit rychlým životním cyklem a důkladně odměňujícími výnosy. Její kompaktní a nenápadná povaha navíc umožňuje pěstitelům pěstovat ji ve stísněných vnitřních prostorech a skrytých venkovních podmínkách. Pokojové rostliny dosahují výšek 70–110 cm. Očekávejte příjemný výnos až 500 g/m2 pouhých 8–9 týdnů po vyklíčení. Rostliny pěstované venku dosahují o něco vyšších výšek 90–120 cm a produkují úctyhodnou zásobu 100 g/rostlinu. Rostou dobře v nádobách, vyvýšených truhlících nebo přímo v zemi.

I když jsou kompaktní a malé, tyto pryskyřičné pupeny jsou velkým hitem. Úroveň THC 20% udeří do těla působivou, ale zároveň uklidňující vysokou indicou, která uklidní tělo, mysl i duši. Střední hladiny CBD synergizují s psychotropním kanabinoidem, aby odstranily všechny ohromující účinky.

Užijte si tento kmen večer a vychutnejte si její příjemnou euforii. Stejně jako vy se setkáte s božským rojem vůní a chutí, s laskavým svolením bohatého a sladkého terpenového profilu. Charakteristické vůně melounu se mísí s dalším tropickým ovocem a náznaky zeminy, aby vznikl dobře zaoblený, ale nepopiratelně osvěžující kouř.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: