Paradise Seeds - semena marihuany, semena konopí

Semena marihuany Paradise Seeds

Vítejte v kategorii Paradise Seeds na www.guruseed.cz! Jsme nadšeni, že vám můžeme představit výjimečný výběr semínek konopí od renomované seedbanky Paradise Seeds. V zemi, kde je pěstování konopí legální, přinášíme vám genetiku, která vám otevře brány do pěstebního ráje.

O Paradise Seeds:  Paradise Seeds je renomovaná banka semen marihuany, která získala 30 významných ocenění. Paradise Seeds má více než 20 let zkušeností ve šlechtění kvalitních odrůd konopí. Celosvětovou slávu a uznání získala tím, že produkuje jedny z nejspolehlivějších linií feminizovaných a samonakvétacích semen konopí na trhu. Je to jedna ze semenných bank, kterou jakožto pěstitelé znalci musíte určitě vyzkoušet. S vášní pro genetickou stabilitu a výjimečné vlastnosti rostliny vám přinášíme odrůdy, které vás zavedou do pěstitelského ráje.

Široká Škála Rajských Genetik: Procházejte naší kategorií Paradise Seeds a objevujte široký výběr odrůd, které zdůrazňují odolnost, výnos a jedinečné terapeutické profily. Od klasických a osvědčených odrůd po moderní hybridy, Paradise Seeds nabízí pestrou paletu genetik pro každého pěstitele.

Závazek k Kvalitě: Paradise Seeds se zavazuje k poskytování genetiky nejvyšší kvality. Každá odrůda je pečlivě vybrána a testována, aby zajistila optimální klíčivost, výnos a jednotlivé vlastnosti rostliny.

Odborná Podpora: Náš tým odborníků je připraven vám poskytnout odbornou podporu a rady při výběru ideální odrůdy pro vaše potřeby. S Paradise Seeds začnete svou cestu k pěstování konopí s jistotou kvality a rajských výsledků.

Nakupujte s důvěrou na www.guruseed.cz a otevřete brány své vlastní pěstební oázy s genetikou od Paradise Seeds!

 

Nejprodávanější

Paradise Seeds Opium, feminizovaná semena konopí
 
od 676 Kč
Paradise Seeds Nebula, feminizovaná semena konopí
 
od 832 Kč
Paradise Seeds Wappa, feminizovaná semena konopí
 
od 520 Kč
Paradise Seeds Sensi Star, feminizovaná semena konopí
 
od 988 Kč
Paradise Seeds Sativa Mix, feminizovaná semena konopí
 
1 299,99 Kč
Paradise Seeds Nebula II CBD, feminizovaná semena konopí
 
od 676 Kč
56 položek celkem
Paradise Seeds Opium, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

Majestátní vzrůst, vynikající chuť - tento vítěz High Times Cannabis Cup je skvělá rostlina, která vás odmění bohatou úrodou s ovocnou sladkou příchutí. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-OP-3
Paradise Seeds Nebula, feminizovaná semena konopí
od 832 Kč

Vynikající favorit všech indoorových i outdoorových pěstitelů - sativa, s lehkou příměsí indicy, která vás pošle do oblak! Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-NEB-3
Paradise Seeds Original White Widow, feminizovaná semena konopí
od 832 Kč

Old-schoolová odrůda, jež byla uchována a regenerována IBL procesem, díky kterému si zachovala ohromné množství pryskyřice, ale získala ještě větší kvalitu. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-WW-3
Paradise Seeds White Berry, feminizovaná semena konopí
od 832 Kč

Seznamte se s touto ovocnou směsí sativy a indicy, která vás během dne oživí a v noci vám pomůže relaxovat. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-WB-3
Paradise Seeds Wappa, feminizovaná semena konopí
od 520 Kč

Vítězná a všestranná odrůda, jež je nenáročná na pěstování a zároveň je kvalitním výnoscem palic, které můžete využít buďto rekreačně a nebo k extrahování na tvorbu medikálních produktů. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-WA-3
Paradise Seeds Vertigo, feminizovaná semena konopí, samonakvétací
od 598 Kč

Vertigo je opravdu rychlá odrůda, která bývá připravena během 60 dní, což z ní dělá skvělou volbu pro komerční pěstitele. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-V-3
Paradise Seeds Sensi Star, feminizovaná semena konopí
od 988 Kč

Tento dvojitý vítěz High Times a High Life je originální odrůdou od Paradise Seeds, a díky své vysoké hladině THC je pravděpodobně i nejsilnější indicou, kterou kdy vyzkoušíte. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-SS-3
Paradise Seeds Sativa Mix, feminizovaná semena konopí
1 299,99 Kč

3 dechberoucí vítězné sativy v jednom balíčku! Balení 6 kusů.

Kód: PS-SMIX-6
Paradise Seeds Pandora, feminizovaná semena konopí, samonakvétací
od 598 Kč

Pandora je samonakvétací odrůda s lékařskými prostředky, která nikdy nepřestane dávat, obzvlášť svůj dlouhotrvající jemný a cerebrální účinek. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-PAN-3
Paradise Seeds Nebula II CBD, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

Konopná odrůda, jež byla vytvořena speciálně pro medikální uživatele, jelikož její poměr THC:CBD 1:1 zajišťuje terapeutické účinky bez psychoaktivního doznění. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-NCBD-3
Paradise Seeds CHONG´S CHOICE Mendocino Skunk, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

Konopné tradice z dvou kontinentů v jedné odrůdě. Hybridní skunková odrůda, která je složena z kombinace kalifornských a holandských genů, aby vznikl ovocný, povzbuzující účinek. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-MS-3
Paradise Seeds CHONG´S CHOICE L. A. Amnesia, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

L.A. Amnesia povznesla sativu na novou úroveň - je směsí holandské Amnesie a Kushe, s velice vysokou hladinou THC pohybující se okolo 20-24 %, tudíž je vhodná pro jedince, kteří se rádi "povznášejí". Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-LAA-3
Paradise Seeds Indica Mix, feminizovaná semena konopí
1 299,99 Kč

3 oceněné indicy, které vás posadí na zadek, v jednom balíčku! Balení 6 kusů.

Kód: PS-IMIX-6
Paradise Seeds Icecream, feminizovaná semena konopí
od 832 Kč

Krémová jako vanilka, osypaná trichomy - je to ferari mezi rostlinami se silnou skunkovou vůní, které má cedulku "extra silná indica". Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-IC-3
Paradise Seeds Durga Mata II CBD, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

Stabilní odrůda, jež byla vyšlechtěna pro své lékařské prostředky - byla vytvořena s vyšším obsahem CBD, speciálně pro medikální uživatele. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-DMCBD-3
Paradise Seeds Durga Mata, feminizovaná semena konopí
od 520 Kč

Zemitá odrůda, která je robustní a tolerantní, daří se jí i na místech, kde ostatním ne, a na závěr vás pošle do relaxačního stavu. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-DM-3
Paradise Seeds Dutch Kush, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

Klasická, super silná odrůda, která je super volbou pro jedince, kteří se s radostí nechají přilepit k pohovce, a pro medikální uživatele. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-DK-3
Paradise Seeds Delahaze, feminizovaná semena konopí
od 832 Kč

Ovocná, citrusová příchuť a vysoké výnosy, které jsou připraveny brzy, poskytují něco speciálního hazeovým nadšencům a už vyčarovaly několik úsměvů. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-DH-3
Paradise Seeds Belladonna, feminizovaná semena konopí
780 Kč

Povzbuzující sativa s rychlou sklizní - tento přizpůsobivý fenotyp přináší nenáročnost s psychedelickým, až psychotropním výsledkem. Balení 5 kusů.

Kód: PS-BL-5
Paradise Seeds Belladonna, feminizovaná semena konopí
520 Kč

Povzbuzující sativa s rychlou sklizní - tento přizpůsobivý fenotyp přináší nenáročnost s psychedelickým, až psychotropním výsledkem. Balení 3 kusy.

Kód: PS-BL-3
Paradise Seeds Belladonna, feminizovaná semena konopí
1 430 Kč

Povzbuzující sativa s rychlou sklizní - tento přizpůsobivý fenotyp přináší nenáročnost s psychedelickým, až psychotropním výsledkem.

Kód: PS-BL-10
Paradise Seeds Auto Wappa, feminizovaná semena konopí, samonakvétací
od 598 Kč

Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-AWA-3
Paradise Seeds Autoflowering Mix 2, feminizovaná semena konopí, samonakvétací
1 040 Kč

Fantastický "pick'n'mix" balíček feminizovaných samonakvétacích semínek nejpopulárnějších odrůd od Paradise Seeds, které jsou kombinací síly, výnosu a maximálního účinku.

Feminizovaná samonakvétací semena Paradise Seeds AutoMaria II je 30% Indica, 60% Sativa, 10% Ruderalis. Hybrid Santa Maria a Ruderalis.

Pandora Paradise Seeds je 70% Indica, 20% Sativa, 10% Ruderalis.

Feminizovaná samonakvétací semena Auto Acid je 50% Indica, 40% Sativa, 10% Ruderalis. Hybrid Acid a ruderalis.

Feminizovaný Autoflowering Mix 2 obsahuje celkem 6 semínek, dvě od každého druhu.

Balení 6 kusů.

Kód: PS-AMIX2-6
Paradise Seeds Allkush, feminizovaná semena konopí
od 676 Kč

Univerzální indica, která dodává kushi speciální "twist", díky které dokáže vyprodukovat bohatou rostlinu, jež disponuje sílou a skvělými předpoklady na tvorbu hašiše. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Kód: PS-AK-3
Nahoru
Další produkty

Paradise Seeds: Rajská kvalita pro tvou pěstební oázu