Semena mariuhany

Semena mariuhany

Vítejte v kategorii Semena Marihuany na www.guruseed.cz! Jsme hrdí, že vám můžeme představit naši širokou nabídku semínek marihuany, která je navržena pro pěstitele v zemi, kde je pěstování konopí legální. Naše semena nabízejí vysokou kvalitu, pestrost a bezpečnost pro vaše pěstitelské dobrodružství.

Špičková Genetika pro Pěstitelský Úspěch: Procházejte naší kategorií Semena Marihuany a objevujte špičkovou genetiku od renomovaných seedbanek. Každá odrůda je pečlivě vybrána pro optimální výnos, aromatické profily a jedinečné terapeutické vlastnosti, abyste mohli dosáhnout maximálního pěstitelského úspěchu.

Bezpečnost a Důvěra: S Guruseed.cz můžete nakupovat s úplnou důvěrou. Naše semena jsou legální a plně v souladu s místními předpisy. Jsme zavázáni k bezpečnosti a diskretnosti vašich nákupů, abyste se mohli soustředit na pěstování bez starostí.

Odborná Podpora a Rady: Náš tým odborníků je tu, aby vám poskytl odbornou podporu a rady ohledně výběru správné odrůdy pro vaše potřeby. S Guruseed.cz budete mít všechny informace, které potřebujete pro úspěšné pěstování.

Nakupujte s Důvěrou: Navštivte www.guruseed.cz a prozkoumejte naši širokou nabídku semen marihuany. Buďte připraveni na legální a kvalitní pěstování konopí s Guruseed.cz!

Nejprodávanější

1802 položek celkem
Fair Seeds Auto Gelato, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Odrůda Gelato Automat je kombinací indicy a sativy. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

Kód: FS-AGE-1
Fair Seeds Auto OG Kush, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Tato odrůda je nenáročnou verzí známého idolu! Auto OG Kush je samonakvétací feminizovaný hybrid sativy, indiky a ruderalis, který vznikl zkřížením OG Kush a Haze 2.0 Autoflowering. Jedná se o kvalitní samonakvétací variantu proslulé kalifornské odrůdy, který se vyznačuje rychlým kvetením. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FS-AOG-1
Fair Seeds Auto Crystal Meth, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Vynikající samonakvétací odrůda Auto Crystal Meth je výsledkem zkřížení zcela neocenitelné sbírky genetik. Klíčovou složkou tohoto strainu je fenomenální mexický hybrid. Tento model má nejvyšší schopnost rozšiřování vědomí ze všech odrůd na současném trhu. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 

 
Kód: FS-ACM-1
Fair Seeds Auto Big Evil XXL, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Samonakvétací hybrid třetí generace je produktem, který vznikl zkřížením samonakvétacích odrůd Big Devil #2 Auto a Jack Herer Auto. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FS-ABE-1
Fair Seeds Auto AK47, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Tento samonakvétací hybrid s převahou sativy v sobě spojuje kolumbijské, mexické, thajské a afghánské odrůdy. Je to hybrid s vysokým obsahem THC, který vyhrál několik ocenění a bude na vás mít tlumící cerebrální účinek. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 

 
Kód: FS-AA47-1
Fair Seeds Dark Star, feminizovaná semena konopí (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Jak už naznačuje jméno této odrůdy, její účinky jsou velice rozsáhlé - hluboké uvolnění celého těla, kterému následuje absolutní vyklidnění mysli. Balení 1,3, 5 a 10 kusů.

Kód: FS-DS-1
Seedstockers Super Skunk, feminizovaná semena konopí
od 253,62 Kč
Super Skunk je speciální odrůdou z genetické linie Skunku zvolenou pro stabilně vysoký obsah THC (22%+), zároveň se snadno pěstuje a produkuje nadprůměrné sklizně vysoké kvality. Tato odrůda je vhodná pro pěstitele vyhledávající maximální potenci a výtěžky s minimálními nároky na pěstování. Super Skunk má velmi intenztivní vůni i díky vysoké produkci pryskyřice. Roste dobře v jakýhkoliv pěstebních podmínkách a doporučuje se nováčkům na poli pěstování konopí. Jedná se o jednu z nejprodávanějších odrůd, která je také extrémně potentní, stabilní a jednoduchá na pěstování.

Balení 1, 3, 5 a 25 kusů.

Kód: SES-SSF-1
Fast Buds Crystal METH Auto feminizovaná autoflowering (Balení 5 ks)
od 240,27 Kč

Tato odrůda rozšíří vaše vědomí. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

Kód: FB-CM-1
Fair Seeds AK47 x Northern Light, feminizovaná semena konopí (Balení 3 ks)
od 89 Kč

Tento feminizovaný hybrid vznikl zkřížením (Colombian Gold x Highland Thai x Mexican x Afghani #1) x NL Special. Jako mateční rostlina byla použita odrůda AK, která byla zkřížena s otcem Northern Lights Special. Této odrůdě se přezdívá veselá sklizeň. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FSAK-1
Seedstockers White Widow, feminizovaná semena konopí
od 347,06 Kč
White Widow nepotřebuje žádné představování, každý ji zná. Jedná se o jednu z nejstabilněji potentních odrůd dostupných na trhu s typickým bílým pryskyřičným povlakem na paličkách. Dodá dobré výtěžky a snadno se pěstuje, jde o odrůdu, kterou by si měl vyzkoušet každý. Tato verze White Widow od Seedstockers pochází z ceny sbírající mateřské rostliny excelentní kvality s vysokým obsahem THC. Obsahuje sativa i indica genetiku, díky čemuž vám dodá rychle nastupující intenzivní rauš, úroveň THC je 23%+. Palice jsou pevné, lepivé a potentní s pronikavým aroma. Jedná se o jednu z nejprodávanějších odrůd s velmi kvalitní genetikou. Nenechte si ji ujít.

Balení 1, 3, 5 a 25 kusů.

Kód: SES-WWF-1
Fair Seeds Auto Gorilla Glue, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Tento samonavétací feminizovaný hybrid získal své jméno díky velmi lepivým trichomům. Odrůda má za sebou bohatou historii. Na počátku vytvořili Joesy Whales a Mardogg GG (Gorilla Glue) # 4. Strain vyhrál v roce 2014 ocenění jako nejlepší a od té doby jej považován za jeden z nejlepších hybridních strainů. Auto Gorilla Glue je velice lehká odrůda s neuvěřitelným 24% obsahem THC. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 

 
Kód: FS-AGG-1
Fast Buds Pineapple Express Auto feminizovaná autoflowering (Balení 5 ks)
od 293,66 Kč

Vzdáváme hold této celosvětově nejlepší odrůdě. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

Kód: FB-PE-1
Fair Seeds White Russian, feminizovaná semena konopí (Balení 3 ks)
od 89 Kč

Původně byl feminizovaný strain White Russian vytvořen zkřížením dvou legendárních odrůd White Widow a AK-47. Tento hybrid s převahou indiky získal v roce 1996 vítězství na soutěži High Times Cannabis Cup. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů

 
Kód: FSWR-1
Fair Seeds Too Much, feminizovaná semena konopí (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Tento strain pochází z Kalifornie a je výsledkem křížení známých odrůd Purple Urkle a Big Bud.Tato známá indica byla představena Kenem Estesem roku 2003. Jde o stabilní feminizovanou odrůdu s převahou indiky. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FS-TOM-1
Fair Seeds Great White Shark, feminizovaná semena mariuhany (Balení 3 ks)
od 89 Kč

Great White Shark je kříženec mezi odrůdami White Widow a Super Skunk. Tento strain vyhrál v roce 1997 High Times Cannabis Cup, čímž si zajistil pevné postavení v konopné kultuře devadesátých let. Odrůda Great White Shark roste nejlépe v indooru a má silné ovocné aroma. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FSGWS-1
Fair Seeds Auto Sweet Dwarf, femizinovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 3 ks)
od 89 Kč

Auto Sweet Dwarf je feminizovaný samonakvétací strain s kompaktní strukturou. Vznikl zkřížením odrůdy indiky a odrůdy ruderalis. Tato odrůda je naprosto ideální na "guerrilla growing" (pěstování na skrytém veřejném místě), díky své kompaktní velikosti a krátké době rozkvětu, což připomíná její indicové předky. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FSASD-01
Fair Seeds Banana Strawberry, feminizovaná semena konopí (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Banana Strawberry je feminizovaný strain s převahou indiky v poměru 70/30. Jde o genetického křížence mezi Banana Kush a Strawberry s fenotypem Bubble Gum. Tato odrůda Strawberry Banana je známá pro svou sladkou, ovocnou příchuť, vysokou produkci pryskyřice a vysoký obsah THC. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 

 
Kód: FS-BS-1
Fair Seeds Auto White Widow, feminizovaná semena konopí, samonakvétací (Balení 3 ks)
od 89 Kč

Feminizovaná semena odrůdy Auto White Widow jsou výsledkem několik let probíhajícího výběru. Jde o dlouho očekávanou samonakvétací verzi původní odrůdy White Widow. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

Kód: FS-AWW-1
Fair Seeds CALI WEED Rainbow Homocaust, feminizovaná semena konopí (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Odrůda Rainbow Homocaust chutná jako tropický Starbust a její palice mají fialový, oranžový a zelený nádech. Obsahuje zhruba 17-22% THC. Balení 1, 3, 5 a 10 kusech.

Kód: FS-RH-1
Fair Seeds MegaDick, feminizovaná semena konopí (Balení 3 ks)
od 89 Kč

MegaDick je feminizovaná odrůda konopí s převahou sativy, která získala několik ocenění. Jde o legendu, která není slavná jen tak pro nic za nic. Vznikla zkřížením White Widow s hazeovými odrůdami. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FSMD-1
Fair Seeds Jack H, feminizovaná semena konopí (Balení 3 ks)
od 89 Kč

Jack H je odrůda konopí s převahou sativy, která vám dodá perfektně vyrovnané účinky cerebrálního povzbuzení a fyzického uvolnění. Kombinace hybridu Haze s křížencem strainu Northern Lights # 5 a Shiva Skunk. Jeho bohaté genetické pozadí dává vzniknout několika různým variantám, přičemž každý fenotyp nese vlastní jedinečné vlastnosti. V každém případě jde ale o hybrid s podílem 55 % sativy. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

Kód: FSJH-1
Fair Seeds Auto Moby Orka, feminizovaná semena mariuhany, samonakvétací (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Auto Moby Orka jsou feminizovaná semena, která vznikla zkřížením odrůd Haze Autoflowering a White Widow Autoflowering. Tato odrůda je samonakvétací sativový sen! V jejich genech převládá sativa. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

 
Kód: FS-AMO-1
Seedstockers O.G Kush Auto, feminizovaná semena konopí, samonakvétací
od 307 Kč
Dost možná nejsilnější samonakvétací odrůda, kterou Seed Stockers nabízí. Tato odrůda je o maximální kvalitě a potenci. Výtěžky jsou nadprůměrné, ale ne tolik jako u jiných samonakvétaček v naší kolekci. Nicméně, vysoký obsah THC (23-24%+) je to, co dělá OG Kush Auto jednou nejlepších dostupných indica odrůd na trhu. Tato odrůda je pryskyřičné monstrum se skvělým Kush aroma a pevnými lepivými palicemi. Stejně jako jiné Seed Stockers samonakvétačky se tato snadno pěstuje pod 20-ti hodinami denního světla. Potřebuje okolo 75 dní od semínka po sklizeň a produkuje konopí prémiové kvality.

Balení 1, 3, 5 a 25 kusů.

Kód: SES-OGKA-1
Fair Seeds Girl Scout Cookies, feminizovaná semena konopí (Balení 5 ks)
od 89 Kč

Girl Scout Cookies je hybridním křížencem odrůd OG Kush a Durban Poison, jehož pověst se rozšířila příliš na to, aby zůstal známý jen v hranicích své kalifornské vlasti. Existuje několik různých fenotypů této odrůdy, včetně Thin Mint a Platinum Cookies, které v sobě nesou určité rozdíly. Můžete od ní očekávat silný pocit euforie a sladké, zemité aroma. Balení 1, 3, 5 a 10 kusů.

Kód: FS-GSC-1
Nahoru
Další produkty

Semena Marihuany na Guruseed.cz: Cesta k pěstování kvalitního konopí v zemích, kde je to legální