Sumo Seeds - evropská semenná banka

Sumo Seeds

Sumo Seeds je evropská semenná banka, která dodává na trh vysoce kvalitní semena marihuany. Konopí je vyšlechtěno na základě vzácné genetiky a zaručuje vysokou kvalitu a bohatou úrodu. Chovatel této semenné banky má mnoho zkušeností v chovu a sběru té nejlepší genetiky.

Sumo´s OG Kush

Sumo´s OG Kush vyhrál první místo na Sumo Higlife Cup 2015. Perfektní kombinaci indicy a sativy žádný zkušený chovatel neodolá. Má velmi specifický zápach, při kouření marihuany ucítíte naftu s nádechem citrusů. Sklízet můžete už za šest týdnů a to většinou 200 až 300 g/m2.

Dutch Cheese

Opravdu skvělé konopí pro začátečníky! Původem je z Velké Británie, ale dále se vyvíjelo v Nizozemí. Kmeny sýrů jsou velmi populární především ve Velké Británii. Postupně si ale získávají popularitu i v České republice. Má vysokou hladinu CBD, což dělá z této marihuany skvělou léčivou rostlinu.

Grand Master Kush

Téměř čistý kmen konopí indicy, který je velmi oblíben u milovníků Kush. Rostlina má pěkné silné pupeny, které jsou plné pryskyřice. Grand Master Kush se v Evropě stal velmi rychle populární pro své silné účinky. Doba květu je od března do začátku září a kvete sedm až osm týdnů.

Cold Thunder

Konopí, které je speciálně vyšlechtěno pro pěstování venku. Roste do výšky až tří metrů, někdy dokonce i výše. Své výšky dosahuje díky svému silnému kořenovému systému, který si poradí i s tvrdší zeminou. Hlavní pozitivum této rostliny je její obrovská výnosnost, která je 600 až 1 000 gramů na rostlinu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení