Sensi Seeds - semena marihuany

Sensi Seeds

Sensi Seeds založil v roce 1985 Ben Dronkers. Ben pracoval na konopí již před tímto rokem a byl přesvědčen, že kvalita plodiny pochází především z kvality osiva než z pěstitelských dovedností. V letech 1978 až 1984 strávil spoustu času sběrem semen po celém světě. První obchod Sensi Seeds byl otevřen v roce 1986 v Amsterdamu, vedle muzea Hash Marihuana & Hemp Museum. Mezi nejznámější odrůdy semenné banky Sensi Seeds se řadí Northern Light #5 x Haze, Jack Herer a Super Skunk.

Northern Light #5 x Haze

Northern Light #5 x Haze od Sensi Seeds je konopí, které je z 90 % indica. Tato marihuana je pojmenována po polární záři, a to z důvodu svých hlukových účinků, které uklidňují tělo i mysl. Konopí má vysokou výnosnost a chutná po ovoci a bylinkách. 

Jack Herer

Dokonale vyvážený hybrid s 50 % sativy a 50 % indicy. Produkuje obrovské množství pryskyřice a disponuje vysokým obsahem THC. Zajímavostí je, že je to jedno z mála konopí, které se prodává v nizozemských lékárnách. Rostlinu je vhodné pěstovat ve vnitřním prostředí, venku roste pouze v teplejším podnebí. Chutná po sladkém ovoci.

Super Skunk

Pro milovníky citrusových vůní je Super Skunk jasnou volbou. Tato semena konopí byla jedna z prvních po založení semenné banky Sensi Seeds. Marihuana vznikla křížením staré genetiky Afghani Hash společně s genetikou Skunk #1. Má bohaté výnosy a je vhodná i pro méně zkušené pěstitele.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení