Semena marihuany T.H. Seeds

Semena marihuany T.H. Seeds

Citron Givré

Pupeny této marihuany jsou krásně zbarveny do citronově zelené barvy. Marihuana roste rychle a sklízí se přibližně za 63 dnů. Chutná intenzivně po citronu a sladkém palivu. Citron Givré je silně relaxační, váš mozek bude hluboce stimulován.

MOB Cake

Konopí MOB Cake je hybrid s dominantní indicou. Semena marihuany vznikla zkřížením Birthday Cake a MOB. Marihuana chutná krémově a ovocně. Je to velmi vzácná marihuana, je dokonce považována za sběratelský kousek. Sklízet ji můžete již za devět až deset týdnů.

Birthday Bubble Cake

Marihuana Birthday Bubble Cake je vhodná na pěstování v interiéru i exteriéru. Pěstování je poměrně náročné, a tak se doporučuje spíše pro zkušenější pěstitele. Účinky jsou euforické a typické jsou záchvaty smíchu. Chutná po citrusech a vanilce.

Froot Loops

Marihuana Froot Loops je náročnější na výživu, a tak není vhodná pro začínající pěstitele. Ačkoliv rostlina vyžaduje vyšší péči, tak určitě se pořízení vyplatí, jelikož doba květu je rychlá a výnosy jsou poměrně velké. Chutná sladce po ovoci, vanilce a citrusech.

French Kisz

Semena konopí French Kisz byla vyšlechtěna ze čtyř kmenů. Jedná se o odrůdy French Cookies, Birthday Cake, Skittlez a Strawbanana Cream. Chutná po sladkém pečivu, ovocných bonbonech, vanilce a ořechách. Účinek je psychedelický a dlouhodobý. Budete veselí a plní euforie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení