Semena marihuany Barney´s Farm Seeds

Semena marihuany Barney´s Farm Seeds

Bubba Kush

Velmi chutná a aromatická marihuana, která voní po sladkých a zemitých tónech. Marihuana Bubba Kush je velmi nenáročná na pěstování. Výnosy se pohybují v rozmezí 550 až 600 g/m2. Roste do výšky maximálně 150 cm. Účinky jsou zpočátku euforické a následně relaxační.

Gorilla Zkittlez Auto

Semena marihuany Gorilla Zkittlez Auto vznikla zkřížením Gorilla Glue, Zkittlez a BF Super Auto # 1. Marihuana v interiéru roste do výšky jednoho metru a výnosy se pohybují kolem 420 g/m2. V případě pěstování v exteriéru se výnosy pohybují až do výše 550 g/m2 a dosahují výšky 120 cm. Husté pupeny plné pryskyřice budete sklízet již za 75 dnů po vyklíčení. Hladina THC dosahuje neuvěřitelných 20 %!

Gorilla Glue Auto

Marihuana Gorilla Glue Auto se pyšní svým famózním výnosem a silnými účinky! Výnosy bývají kolem 600 g/m2 a sklízí se za pouhých 70 dnů.  Hladina THC dosahuje 25 %, díky tomu dochází k stimulaci celého těla. Chutná po smetaně, kávě, zelenině a koření.

Cheese

Marihuana Cheese, jak už název vypovídá, voní velmi silně po sýru. Semena konopí Cheese jsou u pěstitelů oblíbená, jelikož není vyžadována žádná větší péče při pěstování. Marihuaně se daří venku i uvnitř a sklízet můžete za osm až devět týdnů. Vůně je velmi intenzivní, až štiplavá a chutná po čedaru. Účinky jsou euforické, povznášející a nejspíše při kouření této marihuany pocítíte hlad.

Moby Dick

Neuvěřitelně velké výnosy jsou důvodem, proč tato marihuana sklízí u pěstitelů takový úspěch. Výnosnost se pohybuje kolem 700 g/m2! Moby Dick je nenáročná rostlina, která je vhodná i pro začínající pěstitele. Účinky jsou kreativní, dlouhodobé a celý den budete nabití energií. Hladina THC dosahuje až 27 % a voní sladce po vanilce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení