Semena marihuany Sweet Seeds

Semena marihuany Sweet Seeds

Auto Mohan Ram

Marihuana Auto Mohan Ram je vysoce výnosná indica, její výnosy se pohybují kolem 500 g/m2. Rostlina vám rychle vyroste a sklízet můžete již za osm až devět týdnů. Má velmi tlusté pupeny, které jsou plné pryskyřice a silně aromaticky voní. Ucítíte svěží vůni květin se sladkými pižmovými a ovocnými tóny. Hladina THC dosahuje 20 %, účinek je relaxační a dlouhotrvající.

Auto Crystal Candy

Semena konopí Auto Crystal Candy byla vyšlechtěna z marihuany Crystal Candy a Special Auto. Marihuana je velmi oblíbená pro svou vůni, která je intenzivně sladká. Připomíná typickou vůni z cukrárny. Ucítíte kombinaci žvýkaček a ovocného želé, které je smíchané s melounem a kyselými jahodami. Rostlina je vhodná na pěstování, jak v interiéru, tak i exteriéru.

Psicodelicia

Marihuana Psicodelicia je sedmdesátiprocentní sativa, která má obrovské výnosy v krátkém období květu. Pěstovat ji můžete i venku v mírném podnebí, ke sklizni je připravena koncem září či začátkem října. Pro rostlinu je typická intenzivní vůně po citrusech a kávě. Účinky jsou stimulující a energické.

Ice Cool

Ice Cool jsou velmi speciální semena marihuany, která byla vyvinuta z New York City Diesel. Během poslední fáze kvetení je rostlina hustě pokryta pryskyřicí a připomíná vzhledově zasněžené pohoří. Voní exoticky a intenzivně. Účinek je psychedelický a dlouhodobý, z toho důvodu marihuana sklízí úspěch u mnoha pěstitelů.

Auto Sweet Trainwreck

Marihuanu Auto Sweet Trainwreck můžete pěstovat uvnitř i venku. V teplejším podnebí lze díky rychlému životnímu cyklu marihuanu vypěstovat dokonce až třikrát za vegetační období. Voní sladce po citrusovém ovoci a hladina THC je obrovská, dosahuje až 20 %. Účinky jsou relaxační a zároveň povznášející.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení