Semena marihuany Seedstockers

Semena marihuany Seedstockers

Sticky Fingers

Semena konopí Sticky Fingers vznikla zkřížením odrůd Sticky Monkey a The Mint Girl Scout Cookies. Marihuana je snadná na pěstování a její vůně je svěží. Chutná po ovoci, sladkých sušenkách a borovici. Tato marihuana se řadí mezi jednu z nejlepších od semenné banky Seedstockers.

Fruit Cake Auto

Marihuana Fruit Cake Auto je vhodná pro začínající pěstitele, jelikož je nenáročná, a přitom její výnosy jsou famózní. Obvykle trvá přibližně 75 dní, než vyroste. Chutná po citrusech, třešních a naftě. Je to doslova lahůdka, která přináší silné psychoaktivní maximum. Marihuana je vhodná na pěstování v interiéru i exteriéru.

Nicole Cream

Výborná odrůda z USA, která se řadí mezi jednu z nejprodávanějších odrůd. Semena marihuany Nicole Cream vznikla zkřížením Nicole Kush a Extreme Cream. Doba květu je přibližně osm až devět týdnů. Výnosy jsou nadprůměrné a hladina THC je vysoká. Účinek je především relaxační.

Thin Mint Crack Auto

Marihuana Thin Mint Crack Auto je bohatá na THC. Pěstovat ji můžete venku i uvnitř. Rostlina roste do výšky přibližně jednoho metru a výnosy jsou vynikající. Marihuana se také využívá na výrobu konopných extraktů a koncentrátů. Chutná po dřevě a bylinkách. Účinky jsou relaxační a uspávací.

O.G Candy Dawg Kush

Marihuana O.G Candy Dawg Kush chutná výrazně po sladkém cukroví. Rostliny jsou husté a obalené pupeny, které jsou plné pryskyřice. Marihuana dosahuje střední výšky a vyrábí se z ní i léčivé koncentráty a oleje. Využívá se nejen pro své léčivé účinky, ale i pro rekreaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení