Semena marihuany Mr. Nice Seeds

Semena marihuany Mr. Nice Seeds

Neville´s Skunk

Semena marihuany Neville´s Skunk vznikla zkřížením Neville's Haze a Afghan Skunk. Doba kvetení trvá kolem devíti až dvanácti týdnů. Výnosnost je velká, sklízí se většinou 450 až 650 g/m2. V případě pěstování ve venkovních podmínkách se marihuana sklízí koncem října. Účinky jsou terapeutické a chuť je velmi lahodná.

Neville's Haze x Mango

Naprosto fantastická chuť a silný mozkový efekt. Marihuana Neville's Haze x Mango je náročnější na pěstování, proto není vhodná pro úplné začátečníky. Vnitřní výnosnost bývá v rozmezí 450 až 500 g/m2. Ve venkovních podmínkách je výnosnost ještě větší. Marihuana je sice náročnější, ale její chuti a vůni se nedá odolat!

Neville´s Haze

Semena konopí Neville´s Haze vznikla zkřížením NL5 Haze A a Haze C. Marihuana je primárně určena na pěstování v interiéru. Vyroste vám vysoká, ale poměrně tenká rostlina, jejíž doba kvetení je šestnáct týdnů. Chutná po koření, bylinkách a borovici. Účinek je silně psychedelický.

Angel´s Breathe - Mango Haze x Afghan Haze

Marihuana kvete jedenáct až dvanáct týdnů. Vnitřní výnosy jsou v rozmezí 400 až 550 g/m2. Zatímco výnosnost ve venkovních podmínkách je doslova masivní. Chutná po mangu a česneku. Marihuana Angel´s Breathe - Mango Haze x Afghan Haze vás dostane do neskutečných výšin.

The Stones - Master Kush Skunk x Haze AC

Tento rychle kvetoucí hybrid vyšlechtil známý pěstitel Shantibaba. Marihuana je vhodná na pěstování v interiéru i exteriéru, ale ve venkovních podmínkách se doporučuje pěstovat pouze ve středomořských oblastech či případně ve skleníku. Marihuana The Stones - Master Kush Skunk x Haze AC má také velký potenciál jako léčivá rostlina.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení