Mr. Nice Seeds Angel´s Breathe - Mango Haze x Afghan Haze, regulérní semínka marihuany, 18ks

Kód: SBMRN-AB-18
3 hodnocení
2 080 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Dodnes nejtišší, ale nejvýkonnější rostlinou pocházející z tábora MNS od doby, od vzniku Super Silver Haze, je Mango Haze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mr. Nice Seeds Angel´s Breathe - Mango Haze x Afghan Haze, regulérní semínka marihuany, 18ks

Toto vše bylo umožněno osvědčenou mateřskou linií, ze které SSH pochází, a dlouhou řadou vysoce výkonných rostlin se skvělým rodokmenem. Chuť Mango Haze se tak moc blíží chuti zralého manga, že máte pocit, že se můžete do její vůně zakousnout - klasická rostlina, která byla vybrána pro své terpeny, protože její účinek je nejlepší, jaký jen může být!

Může to být trochu složité s výběrem, ale pokud se řádně seznámíte s prostředky, které u této rostliny pocítíte, můžete pro tento hybrid zajistit vše tak, aby byl vhodný jak pro trpělivého, tak pro pečlivého pěstitele. Jakmile si na to uděláte čas a provedete výběrové práce, je to jako najít kousek zlata v korytě řeky, ale bude k tomu však potřeba trpělivost, jelikož rozkvět může trvat 11 až 12 týdnů. Jednoduše nechte nakvést klon pocházející od matky, abyste zkrátili dobu rozkvětu - toto je tip od pěstitelů Haze, který se rozšířil po všech možných fórech a poradnách.

Je vhodná pro lidi, kteří chtějí zažít dobrodružství v pochmurném světě, a dosáhnout při tom vynikajících chutí a senzačních výšek, aniž by museli spěchat nebo pěstovat z komerčních důvodů - zkrátka je to rostlina, která si zaslouží místo na Vaší zahradě! Silně ji doporučujeme všem pěstitelům, kteří jsou připraveni na něco zvláštního.

Očekávaný výnos v indooru se pohybuje okolo 400-550 g/m2. V outdooru a ve sklenících vás odmění značnými výnosy, zejména pokud je tato rostlina během své růstové fáze několikrát "tipována". Kvůli 50% obsahu Haze bude s růstem trochu náročnější a bude to vyžadovat trpělivost, ale odměny budou více než úžasné - je to květina, která se skvěle hodí na speciální události!

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Balení: 18ks
Dědictví: Mango Haze x Afghan Haze
Doba rozkvětu: 77-84 dní
Druh semen: regulérní
Fotoperioda: normální
Geny: NL5 x Skunk x Afghan x Haze
Intenzita aroma (1=nejméně, 5=nejvíce): 5
Kategorie: Exkluzivní limitované edice
Medikální úroveň (1=nejméně, 5=nejvíce): 5
Preferované médium: Bio, Greenhouse, Hydro, Indoor, Outdoor
Šlechtitel: Nevil a Shantibaba's
Výnos (1=nejméně, 5= nejvíce): 4
Výnos indooru (g/m2): až 400-550

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: