Semena konopí Kalashnikov Seeds

Semena konopí Kalashnikov Seeds

Purple Russian Express

Semena marihuany Purple Russian Express vznikla zkřížením Big Daddy Purple a White Russian. Květy jsou zbarveny do fialova a pryskyřičné trichomy do sněhobílé barvy. Nejen vzhled, ale také účinek je špičkový. Roste do výšky 90 až 130 cm. Hladina THC je kolem 21 %, proto je účinek extra silný. Zmírňuje stres a bolest, pomáhá s nespavostí a bojuje proti ztrátě chuti k jídlu.

Big Altai Sativa Express

Sibiřská oblast, která je známá jako Altai má největší teploty na celé Sibiři a slunce je zde překvapivě velmi silné. Rostliny se v této oblasti přizpůsobily natolik, že výsledkem je, že rostou a dozrávají rychle. Marihuana Big Altai Sativa Express roste do výšky 100 až 140 cm. Pokud hledáte něco nového, toto konopí má velmi neobvyklou chuť. Je to kombinace piniových oříšků a svěží lesní půdy. Účinek je silný, povznášející a dlouhotrvající.

Lavanda Cream

Lavanda Cream je výsledkem dlouhého a pečlivého šlechtění. Marihuana je velmi hustá, vysoce výnosná a chuťově lahodná. Roste do výšky 100 až 130 cm. Voní po levandulovém parfému. Hladina THC je kolem 22 %. Účinek je psychedelický, působí jako silné sedativum.

Katyusha

Semena konopí Katyusha vznikla zkřížením Hindu Kush a Kubanskiy Ubiyza. Marihuana je pojmenována po raketometu ze druhé světové války. Nejvíce se jí daří ve venkovním prostředí, kde se výnosy pohybují kolem 900 až 1600 g/rostlinu. Voní sladce po santalovém dřevu a působí relaxačně.

Siberian Harlequin

Marihuana Siberian Harlequin vznikla zkřížením genů Harlequin a Siberian Haze. Hladina CBD dosahuje 15 %, proto se používá také jako léčivá rostlina. Pomáhá od chronických bolestí a při problémech s nespavostí. Voní velmi příjemně po ovoci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení