Semena marihuany Humboldt Seeds

Semena marihuany Humboldt Seeds

Organization Velvet Octane

Organization Velvet Octane je nový kmen semenné banky Humboldt Seeds. Marihuana vznikla zkřížením afghánského OG a Geist OG. Tato marihuana má vše, co potřebujete, sílu, chuť a vysoké výnosy. Rostlině se nejvíce daří v teplých a suchých podmínkách. Hladina THC se pohybuje mezi 19 až 21 %. Účinek je dlouhodobý a uvolňující.

Organization Sunrise Sherbet

Semena marihuany Organization Sunrise Sherbet vznikla zkřížením proslulého kmene Sherbinski Sunset Sherbet a Kings Blueberry. Rostlina má velmi dobrou výnosnost a vysokou hladinu THC. Dařit se jí bude ve všech klimatických podmínkách, jak v suchu, tak i ve vlhku. Dorůstá do výšky tří až čtyř metrů. Chutná po pepři, citronové trávě, bobulích, levanduli, sladkého citronu a borovici.

Organization Passion Fruit Punch

Marihuana Organization Passion Fruit Punch je velmi nenáročná na pěstování. Výnosy jsou skvělé, pohybují se mezi 400 až 500 g/m2. Nejvíce se však marihuaně bude dařit v teplých a suchých podmínkách. Chutná po tropickém ovoci a pepři. Účinek je uvolňující.

Organization Lingerie

Konopí Organization Lingerie se pyšní velkými výnosy, vysokou hladinou THC a výbornou chutí. Výnosy jsou kolem 500 g/m2. Venku marihuana roste do výšky tří až čtyř metrů. Pupeny jsou velmi hustě obaleny pryskyřicí. Účinek je dlouhotrvající a velmi relaxační.

Organization Lemon Citron

Semena konopí Organization Lemon Citron jsou velmi oblíbená u pěstitelů. Výnosnost je velká a při zajištění dostatečného přísunu živin se dosáhne maximálního potenciálu. Hladina THC je kolem 16 % a CBD dosahuje 0,02 %. Výrazně chutná po citronové kůře a borovici. Při kouření vás plně zrelaxuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení