Semena marihuany Fast Buds

Semena marihuany Fast Buds

Smoothie Auto

Velmi výnosná marihuana Smoothie Auto s vysokou hladinou THC. Roste do výšky 80 až 110 cm. Pupeny jsou krásně zbarveny do limetkově zeleného odstínu. Chuť je silně ovocná, ucítíte smetanový bobulovitý sorbet a zralé mango. Marihuana se hodí na společenské události, její účinek je euforický a relaxační. 

Purple Lemonade Auto

Semena marihuany Purple Lemonade Auto jsou 70% hybrid. Byla vyšlechtěna z nejlepšího kalifornského a citrusového genetického materiálu. Výnosy jsou fantastické, jak venku, tak uvnitř. Dosahuje výšky 70 až 110 cm a doba květu trvá osm až devět týdnů. Pupeny jsou zbarveny do nádherného fialového odstínu a jsou posety oranžovými pestíky. Chutná po citrusech a hladina THC dosahuje až neskutečných 22 %, účinek je euforický, povznášející a uklidňující.

West Coast O.G. Auto

Pro milovníky indicy je marihuana West Coast O.G. Auto doslova must have! Obvykle roste do výšky 100 cm a výnosy bývají kolem 500 až 650 g/m2. Chutná po borovici a zemitých tónech. Hladina THC je 21 % a účinky jsou extrémně silné. Nejprve nastoupí ohromující euforie, následně přichází narkotický pocit a velké uvolnění. Marihuana velmi snadno roste, je vysoce stabilní a dobře reaguje na umělé světlo.

Rhino Ryder Auto

Semena konopí Rhino Ryder Auto jsou velmi oblíbená, jelikož se snadno pěstují a není potřeba disponovat speciálními dovednostmi a znalostmi. Marihuana je odolná vůči škůdcům a ani nepotřebuje mnoho vody a živin. Výnosy má ale skvělé, pohybují se kolem 450 až 650 g/m2. Doba květu je kolem devíti týdnů. Chutná po hruškách a působí narkoticky. Ulevuje od chronické bolesti a pomáhá zmírnit stres.

Mexican Airlines Auto

U této marihuany je třeba dát zvýšenou pozornost úrovni vlhkosti v posledních týdnech kvetení, aby rostlina nebyla napadena plísní. Roste do výšky 60 až 120 cm a výnosnost se pohybuje kolem 500 g/m2. Chutná kysele po citronu, ale ucítíte také zázvor a koření. Účinek, jak už název vypovídá, spočívá ve vzletu, kdy máte pocit, že stoupáte stále výše. Semena Mexican Airlines Auto se používá i na léčení epilepsie, roztroušené sklerózy, PMS, stresu, migrény, astma či AIDS.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení