Semena marihuany Fair Seeds

Semena marihuany Fair Seeds

Orange Bud Diesel

Semena konopí Orange Bud Diesel vznikla zkřížením Orange Bud a Sour Diesel. Doba květu trvá osm až deset týdnů. Marihuana je vhodná na pěstování v interiéru, exteriéru či skleníku. Účinky jsou povzbuzující a povznášející.

Cheese

Vzrůstem malá marihuana, dosahuje výšky maximálně jednoho metru. Na pěstování je středně náročná a doba květu trvá kolem devíti týdnů. Marihuana Cheese má léčebné účinky. Ulevuje od bolesti, pomáhá při problémech s usínáním či při poruchách příjmy potravy. Obsah THC je kolem 10 až 15 procent.

Black Dominator

Semena marihuany Black Dominator jsou typická indica, rostlina je velmi výnosná a má uklidňující účinky. To je kombinace, které se nedá odolat. Marihuanu můžete pěstovat venku i uvnitř. Ve venkovních podmínkách se doporučuje sklízet koncem září. Chutná po bylinkách, pepři a borovici.

Auto Somango

Marihuana Auto Somango je hojně nakupována pro své léčebné účinky. Bojuje proti poruchám soustředění. Nejvíce se jí daří venku na přímém slunci, ale můžete ji pěstovat i v interiéru pod umělým světlem. Chutná po exotickém ovoci.

Jack Herrer

Nejlegendárnější marihuana semenné banky Fair Seeds je Jack Herrer! Tato marihuana nese jméno významného konopného aktivisty. Pěstovat lze v interiéru i exteriéru. Venku je potřeba sklízet koncem září. Konopí je také velmi oblíbeno pro své léčebné účinky. Ulevuje od bolestí a pomáhá při anorexii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení