Semena marihuany BlimBurn Seeds

Semena marihuany BlimBurn Seeds

Cindy 99

Marihuana Cindy 99 rychle roste a chutná sladce. Sklízet můžete již za 50 až 55 dní. Při pěstování venku dosahuje marihuana výšky až 300 cm. Chutná po ananasu a grapefruitu. Hladina THC přesahuje 20 %, účinek je mozkový a relaxační.

BC Diesel

Semena marihuany BC Diesel vznikla zkřížením genů Jack Herrer a NY Diesel. Marihuana chutná po citrusech a její účinek je relaxační. Hladina THC dosahuje až 20 %. Rostlina dosahuje výšky 200 až 300 cm a sklízet můžete za 65 až 75 dnů.

CR+

Marihuana CR+ byla vyšlechtěna z Critical Mass a AK-47. Rostlina je vhodná na pěstování uvnitř i venku. Chutná sladce po citrusech, její účinky jsou povznášející a uklidňující. Marihuana dosahuje výšky uvnitř až 200 cm a venku až 300 cm.

Orient Auto

Marihuana Orient Auto má husté pryskyřičné pupeny a je vhodná na pěstování do všech prostředí. Dorůstá do výšky 100 cm a její životní cyklus trvá 70 až 80 dnů. Tato marihuana voní a chutná po borovici a ovoci. Hladina THC dosahuje 15 %, účinek je uvolňující. Někdy dokonce marihuana může pomoci při problémech s usínáním.

Critical Auto

Semena konopí Critical Auto jsou vyšlechtěna z Critical Mass a Lowryder. Je to velmi rychle rostoucí marihuana s velkým množstvím bočních větví. Sklízet můžete za 65 až 70 dnů a roste do výšky 75 až 100 cm. Chutná po bylinkách a citrusech. Účinky jsou díky střední hladině THC relaxační.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení