Semena marihuany Barney's Farm Seeds

Semena marihuany Barney's Farm Seeds

Wedding Cake

Velmi vysoké výnosy jsou typické pro marihuanu Wedding Cake. Semena konopí vznikla zkřížením Cherry Pie, Girl Scout Cookies a OG Kush. Marihuana roste středně vysoko a je vhodná na pěstování v interiéru i exteriéru. Marihuana je zbarvena do krásné růžové a fialové barvy. Chutná kysele s vanilkovým podtónem. Hladina THC dosahuje 24 %. Účinky jsou euforické, povznášející a kreativní.

Wedding Cake Auto

Marihuana Wedding Cake Auto vznikla zkřížením Wedding Cake a BF Super Auto #1. Marihuana je velmi odolná vůči škůdcům a produkce pryskyřice je obrovská. Rostlina dosahuje výšky 90 až 110 cm a sklízet můžete přibližně za 75 dnů. Voní po bobulích a červených hroznech. Hladina THC dosahuje až 25 %, zatímco CBD se pohybuje kolem 2,4 %. Účinek je euforický a uklidňující.

Dos Si Dos Auto

Velmi oblíbená marihuana u pěstitelů, jelikož její výnosy jsou famózní. Marihuana je vhodná, jak na venkovní pěstování, tak i na vnitřní pěstování, a roste do výšky přibližně 100 cm uvnitř a 140 cm venku. Marihuana Dos Si Dos Auto chutná sladce po citronech a limetkách. Hladina THC překračuje 20 %, proto je její účinek silný.

Runtz Muffin

Velmi chutná marihuana Runtz Muffin je ideální, jak pro nováčky v pěstování, tak i pro zkušenější pěstitele. Chutná po sladkém ovoci, levanduli, ananasu a jahodách. Hladina THC dosahuje neskutečných 29 %. Účinek je povznášející, relaxační a euforický.

Sweet Tooth Auto

Semena marihuany Sweet Tooth Auto byla vyšlechtěna z odrůdy Sweet Tooth a Auto. Je to malá až středně velká rostlina, která roste do výšky 80 cm. Pěstovat ji lze uvnitř anebo venku ve skleníku. Chutná sladce a účinek je relaxační a příjemně uvolňující.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení