Semena marihuany Buddha Seeds

Semena marihuany Buddha Seeds

Auto Skunk

Semena marihuany Auto Skunk jsou vhodná na pěstování do interiéru i exteriéru. Marihuana chutná sladce, kysele a zároveň štiplavě. Je vhodná na posezení s přáteli, její účinky jsou společenské a euforické. Sklízet můžete za 70 až 75 dnů.

Auto Diesel

Marihuana Auto Diesel je nenáročná na pěstování, nejvíce se jí však daří v exteriéru. Doporučuje se pro začínající pěstitele, jelikož je vysoce odolná a nevyžaduje žádnou speciální péči. Voní po citrusech a benzínu. Účinky jsou relaxační, kreativní a euforické.

Auto Amnesia

Marihuana Auto Amnesia je vhodná na pěstování uvnitř i venku. Účinky jsou kreativní a společenské. Marihuana také pomáhá při úzkostech a stresu. Chutná po citrusech a zemitých tónech. Rostlina je nenáročná na pěstování, dobře reaguje na různé techniky pěstování.

Skunk

Marihuana Skunk je jeden z nejznámějších kmenů od semenné banky Buddha Seeeds. Marihuana je menšího vzrůstu, ale její větvě jsou posety hustými pupeny. Rostlinu můžete pěstovat v interiéru i exteriéru. Chutná po skunku a citrusech. Její účinky jsou euforické a energické.

Diesel

Semena konopí Diesel jsou převážně sativa. Výnosy jsou nadprůměrné, pohybují se kolem 500 g/m2. Marihuana chutná po borovici, citrusech a zemitých tónech. Účinky jsou relaxační, euforické a přinášející pocit štěstí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení