Semena marihuany BlimBurn Seeds

Semena marihuany BlimBurn Seeds

Auto Gorilla Glue

Marihuana fascinuje pěstitele po celém světe svou vysokou hladinou THC, která dosahuje až 24 %. Marihuana vás dokonale zklidní a pouze si budete užívat její perfektní chuť po borovici a ovoci. Doba květu je sice delší, bývá to kolem 65 dnů, ale i tak se pořízení marihuany Auto Gorilla Glue vyplatí.

Chocolopez

Semena marihuany Chocolopez vznikla zkřížením odrůdy OG Chocolate Thai a Cannalope Haze. Mějte na paměti, že rostlina potřebuje dostatek prostoru, aby dosáhla svého maximálního potenciálu. V interiéru rostlina kvete přibližně 65 dnů a výnosnost bývá kolem 450 g/m2. Při pěstování v exteriéru se sklízí většinou v polovině října. Účinek je jak fyzický, tak i mozkový.

OG's Kush

Semena konopí OG's Kush byla vyšlechtěna v Kalifornii. Hladina THC se pohybuje až do výše 24 % a CBD hladina je vždy nejméně na úrovni 0,23 %. Chutná velmi exoticky po citronovém ovoci a dieselu. Je to hybrid, který byl zkřížen s kmeny Lemon Thai a Pakistani.

Mango

Marihuana Mango vznikla zkřížením více hybridů. Chutná sladce po exotickém ovoci a voní velmi intenzivně po pryskyřici. Rostlina má dlouhé větve, proto se doporučuje metoda pěstování SOG. Nejvíce se marihuaně daří v interiéru, ale lze ji pěstovat i v exteriéru.

Orka

Zkřížením marihuany Original Haze a White Widow vznikla velmi silná sativa Orka. Hladina THC je vysoká, dosahuje 21 % a účinek je extrémně silný. Nejvíce se rostlině bude dařit uvnitř a doba květu trvá 60 až 70 dnů. Roste do výšky až tří metrů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení