Semena konopí T.H. Seeds

Semena konopí T.H. Seeds

Stracciatella Do-Si-Dos x SBC

Naprosto lahodná marihuana, která chutná po vanilkovém krému a čokoládě. Semena marihuany Straccitella Do-Si-Dos x SBC jsou snadná na pěstování. Účinky jsou velmi silné a uvolňující, budete cítit silné bzučení a naladíte se na veselou notu. Marihuana je vhodná také proti bolestem a úzkostem.

Melon Vader

Chuť marihuany Melon Vader je velmi výrazná. Ucítíte hrozny, červené plody a meloun společně se zemitými tóny. Má silné uklidňující účinky a ulevuje od bolesti. Velmi často využívají marihuanu lidé, kteří mají problémy s nespavostí. Dále se také používá jako léčebné konopí při problémech s chutí k jídlu.

MK-Ultra Cake

Marihuana MK-Ultra Cake dorůstá do výšky 130 cm. Doba květu je pouhých osm až devět týdnů. Marihuana je velmi uvolňující, vaše myšlenky budou létat vysoko v oblacích. Chutná fantasticky po květinových sladkých tónech.

L4YER Cake

Marihuanu L4YER Cake poznáte hned podle jejího tvaru připomínající vánoční stromek. Chuť je fantastická! Kombinace květinových a sladkých ovocných tónů zláká kdejakého pěstitele. Má stimulují účinky, vaše myšlenky se vypnou a naladíte se na pozitivní notu. Typický pro tuto marihuanu je také lehký smích.

Sour Cake

Velmi vzácná a oblíbená semena konopí Sour Cake vás zaujmou svým výnosem. V interiéru výnosnost bývá kolem 450 g/m2. Již za devět až deset týdnů můžete sklízet. Chutná exoticky po kyselých tónech, bylinkách a krémové vanilce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení