Semena marihuany Barney's Farm Seeds

Semena marihuany Barney's Farm Seeds

Moby Dick

Semena konopí Moby Dick vznikla zkřížením dvou legend, a to White Widow a G13 Haze. Rostlina je vysoce výnosná a účinek při kouření je dlouhodobý. Nejlépe se marihuaně daří v mírném klimatickém pásmu. Voní po vanilce, kadidlu a kyselém citronu. THC dosahuje až neuvěřitelných 27 %. Pokud hledáte marihuanu se silnými a dlouhodobými účinky, vyzkoušejte Moby Dick!

Watermelon Zkittlez Auto

Výnosy marihuany Watermelon Zkittlez Auto dosahují až 550 g/m2 a rostou do výšky až 140 cm. Obsah THC je extrémně vysoký, dosahuje až 26 %. Účinek je proto silný, euforický a dlouhodobý. Chutná po zralých bobulích a melounu.

Skywalker OG Auto

Semena marihuany Skywalker OG Auto jsou pěstiteli hojně nakupována. Účinky jsou velmi uklidňující. THC dosahuje 23 %, díky čemuž jsou účinky silné a dlouhodobé. Chutná po citrusech, naftě a borovici.

Runtz Auto

Pro milovníky sladkých ovocných chutí je Runtz Auto jasnou volbou! Účinky jsou relaxační, celé vaše tělo se uvolní a dobije energií. Pěstovat můžete marihuanu uvnitř i venku, lépe se jí ale daří ve venkovním prostředí.

Cheese

Marihuana Cheese je hybridní kmen, který vznikl přibližně před čtyřiceti lety. Je to extra silné konopí, které je vhodné na pěstování i pro začátečníky. Konopí rychle kvete a výnosy jsou famózní. Vůní a chutí připomíná vyzrálý sýr společně s ořechovými tóny. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení