Semena konopí Paradise Seeds

Semena konopí Paradise Seeds

Atomical Haze

Semena marihuany Atomical Haze představují jeden z nejstarších klasických kmenů. Lahodná chuť marihuany vás dostane! Chutná sladce a zároveň kysele, připomíná chuť kiwi. Poslední roky si opět získává svou popularitu, jako tomu bylo v 70. letech.

Rainbow Road

Všichni pěstitelé obdivují obrovský výnosový potenciál. Marihuana je hojně poseta pryskyřičnými pupeny a kvete pouhých 65 dnů. Pronikavě sladká a ovocná vůně roztancuje vaše chuťové pohárky. THC je kolem 20 %, Rainbow Road vás nejprve zavalí spoustou energie a v druhé fázi vás naprosto uvolní.

Icecream

Semena konopí Icecream se pyšní druhým místem v soutěži o nejlepší indoor rostlinu. Toto ocenění vyhrála v roce 2009 na Spannabis Cannabis Champions Cup. Samotné pupeny jsou bílé a mrazivé, proto si také marihuana získala jméno Icecream. Chutná po sladké vanilce.

Jacky White

Marihuana Jacky White je velmi oblíbena pro svou vysokou odolnost, nadprůměrný výnos a rychlost kvetení. Jacky White je must have každého pěstitele! Rostlina se rozvětvuje, a tak je potřeba při pěstování mít pro ni dostatek prostoru. Voní jako grapefruitový strom a její účinky jsou spíše mozkové, ucítíte příjemné bzučení po celém těle.

California Gold

Je to z 80 % indica, která se snadno pěstuje a má hojné výnosy. California Gold roste do výšky 100 cm a je vhodná na pěstování ve venkovních i vnitřních prostorách. Vůní připomíná sladké citrusové ovoce. Při kouření je efekt velmi silně uvolňující. Marihuana je vhodná i pro uživatele léčivých konopí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení