Semena konopí Barney's Farm Seeds

Semena konopí Barney's Farm Seeds

Bad Azz Kush

Úžasná semena konopí Bad Azz Kush, která byla vyšlechtěna v Los Angeles. Rostliny rychle kvetou, ve vnitřním prostředí dokonce vykvetou za pouhých 50 až 60 dnů. Zajímavostí je, že tato semena jsou pojmenována po rapperovi Bad Azzovi z Tha Doog Pound Gangsta Crips, což byl Barneyho přítel. Je to 100 % indica, která chutná po lesním ovoci.

Liberty Haze

Semena marihuany Liberty Haze vznikla zkřížením dvou silných kmenů, Chem Dawg 91 a G13. O těchto kmenech se říká, že vznikly šlechtěním za přísně tajného systému CIA. Co je na tom pravdy se doposud neví, ale jisté je, že tato semínka jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu. Marihuana je vhodná na společenské události, jelikož vás uvolní a dodá vám energii.

LSD – Auto

Naprostá pecka od Barney's Farm Seeds, marihuana vznikla křížením LSD se samokvetoucím kmenem Super Magnum Auto. Pěstovat ji můžete vevnitř i venku, jelikož je odolná vůči plísním a roztočům. Hlavní důvod, proč toto konopí vyzkoušet je, že vás odnese do jiné dimenze. Má extrémně silné euforické účinky. Chutná po zemitém kaštanu, mangu a citrusech.

Tangerine Dream

Každý pěstitel je vždy ohromen jejími obrovskými pupeny. Při kouření ucítíte účinky okamžitě. Je velmi intenzivní, uklidňující a povznášející zároveň. Chutná po čerstvých kyselých mandarinkách. Daří se jí vevnitř i venku a doba květu je kolem 65 dnů. V posledních 2 týdnech se doporučuje rostlinu podepřít, jelikož je velmi těžká a hrozí odlomení větví.

Blueberry OG

Vysoce výnosný hybrid, který vznikl zkřížením ohnivého OG Kush a ledového Bluberry. Jestli hledáte konopí, které vás zrelaxuje a zároveň rozjede vaši fantasii, vyzkoušejte Bluberyy OG. Chutná sladce po citrusovém ovoci.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení