Mr. Nice Seeds - semenná banka

Mr. Nice Seeds

Mr. Nice Seeds je semenná banka se sídlem v Amsterdamu, kterou vlastní slavná Shantibaba, která je známá svým průkopnickým šlechtěním konopí. Zakladateli jsou Sahntibaba společně s legendou Howardem Marksem a Nevillem Shoemakerem. Spojili své odborné znalosti dohromady, a tak vznikla v roce 1990 jedinečná banka Mr. Nice Seeds.

Tato spolupráce mezi tak elitními, zkušenými chovateli konopí vedla k tomu, že mnoho semen vyhrálo ocenění na Cannabis Cup a mimo jiné vyvinuli také mnoho léčivých semen.

Black Widow

Black Widow je jedním z nejoceňovanějších a nejoblíbenějších semen konopí. O jeho kvalitě také svědčí výhra v High Time Cannabis Cup v roce 1995. Black Widow je vhodný, jak pro začínající pěstitele, tak i pro profesionální zahradníky. Je to silný, vytrvalý hybrid, který roste velmi rychle a snadno, aniž by vyžadoval speciální péči. Je vhodný do všech podmínek – vnitřní, skleníkové i venkovní. Při sklizni očekávejte obrovské, husté a neuvěřitelně lepivé pupeny.

Critical Skunk

Critical Skunk má extrémně silnou, květinovou a ovocnou vůni. Velmi rychle roste a má vysokou výnosnost, 600–800 gramů na m2. Doba kvetení obvykle trvá 6-8 týdnů. Při venkovním pěstování je konopí připraveno ke sklizni na přelomu září a října. Účinky této marihuany jsou mimořádně silné. 

Critical Mass

Critical Mass je hybrid, který poskytuje obrovské výnosy lepkavých pupenů, které jsou plné pryskyřice. Má silnou a nezaměnitelně sladkou citrusovou chuť. Tato rostlina je vhodná pro pěstování v interiéru, ale i exteriéru či ve skleníku. Roste snadno a je známá svým rychlým kvetením. Jediný problém, který se může vyskytnout, je možná plíseň. Stává se to především, když se marihuana pěstuje ve vlhkých podmínkách nebo ve špatně větrané místnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení