Gorilla Glue od Fair Seeds

Výkonné a uklidňující maximum – Gorilla Glue od Fair Seeds

Jedna z nejpopulárnějších odrůd konopných semínek je právě Gorilla Glue. Tato feminizovaná semena Gorilla Glue od Fair Seeds jsou plná šíleného množství trichomů, což dodává konopí vynikající chuť. Dochází ke spojení zemitých a sladkých tónů, společně s chutí citronu a borovice a tomu se zkrátka nedá odolat. Díky masivní produkci pryskyřice, jsou pupeny a celá rostlina extra lepkavé jako lepidlo, a právě z toho důvodu mají tato konopná semínka přízvisko Glue.

Historické počátky semen Gorilla Glue 

Chovatel Joesy Whales nebyl spokojen se semeny, které vyšlechtil a s domněním, že jsou konopná semínka „zkažená“ je vyhodil. Naštěstí jeho přítel Marrdog zachránil několik semen z této dávky a následující rok je vypěstoval. Vznikly z toho 4 fenotypy a ten čtvrtý, byl vyhodnocen jako nejlepší. Gorilla Glue č. 4 tak byla zachráněna z hrozícího zmizení z povrchu zemského a byla vypuštěna do světa, kde semínka marihuany Gorilla Glue sklízí samé úspěchy, a to i v podobě ocenění na kanabisových festivalech v Michiganu a Los Angeles, kde vyhrála první místo.

Účinky Gorilla Glue

Fair Seeds Gorilla Glue má kolem 24-26 % THC, přičemž některé její fenotypy dosahují i neuvěřitelných 30 %. Říkat, že Gorilla Glue je silná by bylo velké podhodnocení, jelikož tato marihuana je extrémně silná.

Tato velmi silná marihuana s vámi udělá velmi hlubokou relaxaci a vyspíte se tak, jako již dlouho ne. Při kouření vám zároveň dodá správné množství povznášející euforie. Kouření Gorilla Glue je úžasný zážitek a může být i vhodnou volbou při řešení problémů jako jsou chronické bolesti, přes nespavost až po deprese a mnoho dalšího.

Obrovská síla a velkolepé aroma, které v sobě konopná semínka Gorilla Glue ukrývají, vysvětlují, proč je právě tato odrůda konopí jedním z kmenů „must have“ pro každého vážného pěstitele. Vyzkoušejte ji a pochopíte, že celý ten rozruch kolem, má svůj důvod a opravdu to stojí za to!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení