Ocenění Barney's Farm Seeds, Critical Kush, Gorilla Zkittlez, Glookies

Ocenění Barney's Farm Seeds

Barney's Farm Seeds je jednou z nejpopulárnějších nizozemských semenných bank, jedná se o velkého hráče na trhu s konopnými semeny. Už jen to, že Barneyho konopná semínka vyhrála více než 40 ocenění High Time Cannabis Cup, svědčí o tom, že o kvalitě se nedá pochybovat.

High Time Cannabis

High Time Cannabis Cup je světový festival konopí, který byl založen v roce 1988 Stevenem Hagerem. Tento festival semínek konopí se koná každý rok v listopadu v Amsterdamu. Tým soudců zde rozhoduje, nejen o celkovém vítězi s nejlepší odrůdou konopí, ale je zde i mnoho dalších kategorií, jako je např. nejlepší indica, sativa či hybrid. První místo za nejlepší produkt roku 2019 vyhrál CHOICE – Mac1 Indoor Flower.

Barney's Farm Seeds vyhrála v posledních 10 letech první místo v kategorii BEST BOOTH, a to v roce 2010 i 2011. Barney's Farm má také svůj coffee shop v centru Amsterdamu a jedná se o jeden z nejoriginálnějších tamních coffee shopů. Nachází se jen pár minut chůze od hlavního nádraží a otevřeno mají každý den, kromě některých svátků, od 7. hodiny ráno. Také i tento coffee shop vyhrál ocenění v High Time Cannabis Cup, a to konkrétně v roce 2014 za nejlepší řetězec coffee shopů a následně v roce 2018 vyhrál opět první místo, a tentokrát to bylo za nejlepší konopí v kavárně.

Váháte, jaká semena marihuany Barney's Farm vyzkoušet?

Pokud váháte, čím od Barney's Farm začít, tak v žebříčku nejlépe hodnocených semen konopí této semenné banky najdete např. feminizovaná semena konopí Critical Kush, jedná se o kmen indica s působivou rodovou linií. Je ideální pro rekreační či léčivé účely, jelikož má silný relaxační účinek. Jste-li začínajícím pěstitelem nebo milujete klasickou indicu, tak Critical Kush určitě vyzkoušejte. Dále si mnoho lidí chválí Gorilla Zkittlez. Tato semínka konopí produkují ovocné vůně a silné, provokativní myšlenky. V případě, že hledáte něco, co vás uvolní a zároveň vám dodá hromadu motivační energie, pak je jasnou volbou Glookies.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení