Fast Buds - semena konopí

Fast Buds

Semenná banka FastBuds byla založena v roce 2010 profesionálními chovateli z Los Angeles, kteří se přestěhovali do Španělska, konkrétně Katalánska. Mezi nejznámější odrůdy patří Zkittlez Auto a Blue Dream'matic Auto. Obě rostliny jsou poměrně velmi výnosné, a hlavně nenáročné na pěstování a vhodné i do venkovních podmínek.

Zkittlez Auto

Zkittlez Auto je populární samonakvétací hybrid se zvýšeným výnosem a růstem. Má 23 % THC. Toto konopí je vhodné pro relaxaci na gauči nebo pro pohodové, klidné setkání s přáteli, protože dobře vyvažuje účinky sativy a indicy. Rostlina potřebuje hodně zalévat a dobře reaguje na hnojiva. Jelikož během kvetení velmi zapáchá, doporučuje se používat uhlíkové filtry. Dorůstá maximálně do výšky jednoho metru. Konopí je vhodné, jak na venkovní, tak i vnitřní pěstování. Sklízet můžete po 9 týdnech, a to až 400 gramů. Listy má zelené a oranžové barvy s občasnými jemnými modrými a fialovými tóny. Marihuana je ideální pro odpolední či večerní kouření. Má uvolňující účinky, které vydrží přibližně 3 hodiny. Je vhodná pro začátečníky. Chutná po cukrovinkách a bobulích, společně s chutí manga, grapefruitu a čokolády. 

Blue Dream'matic Auto

V tomto konopí převažuje sativa, konkrétně ze 75 %. Roste poměrně rychle, její větvě jsou však tenké. Sklízet můžete již po 9-11 týdnech. Květy jsou bohaté na THC, rostlina má kolem 22 % THC. Její účinky jsou silné, pozitivní a energické. Má ráda velmi časté zalévání a je schopna vyprodukovat 450-600 g. Díky tomu je vhodná pro pěstitele, kteří hledají vysoce výkonnou rostlinu, ale zároveň méně náročnou. Velmi příjemně voní po pomerančích, zralých třešní a borovice. Je to vynikající marihuana, která je vhodná pro posezení s přáteli. Je to opravdu výborný kmen, na kterém si každý pochutná.    

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení