Royal Queen Seeds Marula Fruit, regulérní semena marihuany, 25ks

Kód: SBRQS-MFR-25
4 hodnocení
3 499 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021
Marula Fruit je terapeutická indica. Udělejte si ve svém programu chvíli čas na sebe. Kuřte své rostliny, meditujte a poděkovat si můžete později.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Queen Seeds Marula Fruit, regulérní semena marihuany, 25ks

Marula Fruit je indica s africkými kořeny. Aby šlechtitelé uctili její původ, pojmenovali ji podle Marula stromu, který pochází ze stejného kontinentu. Tyto ohromné stromy produkují ovoce, kterým se opíjí sloni. Sice se nebudete cítit úplně stejně jako ti sloni, ale obě dvě rostliny dodávají psychotropní účinky.

Výsledkem šlechtícího procesu se stala dominantní indica. Je nenáročná, dodává ohromné výnosy a nabízí medikální prostředky. Říct, že Marula Fruit dodává relaxační účinek, je nedostačující - její účinek se těžko vystihuje slovy. Nejlépe se to dá přirovnat k euforii, kterou máte po kvalitním spánku. K celkovému uvolnění a zbavení stresu stačí fakt jen pár prásků - není úplně vhodná na denní užívání. Díky tomu však zajišťuje i mnoho lékařských prostředků jako jsou např. úleva od bolesti, od úzkosti a zbavení se stresu.

Její terpenový profil zajišťuje sladkou, cukrovou příchuť, která připomíná třešně a cukrovou vatu. Marula Fruit se ráda předvádí, což poznáte hned při první fázi rozkvětu. Tvar vánočního stromečku zajišťuje ohromnou produkci pryskyřice. Je velice nenáročná, daří se ji jak v indooru, kde dosahuje až 475 g/m2, tak v outdooru, kde vynáší až 650 g na rostlinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Royal Queen Seeds - semena marihuany, semena konopí
Balení: 25ks
Doba rozkvětu: 49-56 dní
Druh semen: regulérní
Efekt: relaxační, vyvážený
Fotoperioda: normální
Geny: Mendocino x Mozambica
Chuť: ovocná, tropická, zemitá
Indica (%): 75
Klima: mírné
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně outdooru: začátek října
Obsah CBD: nízký
Obsah THC (%): 20
Sativa (%): 25
Výnos indooru (g/m2): až 425-475
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600-650
Výška Indooru (cm): 90-140
Výška outdooru (cm): 140-180

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: