Royal Queen Seeds Green Gelato Automatic, feminizovaná semínka marihuany, samonakvétací, 10ks

Kód: SBRQS-GGA-10
5 hodnocení
1 874 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021
Samonakvétací odrůdy jsou často popisovány jako jemnější nebo podřadnější než odrůdy s normální fotoperiodou. Green Gelato Automatic dokazuje pravý opak - připravte se na to, že vám vezme dech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Queen Seeds Green Gelato Automatic, feminizovaná semínka marihuany, samonakvétací, 10ks

Green Gelato Automatic je samonakvétací verzí konopné legendy. V Royal Queen Seeds se rozhodli, že je nejvyšší čas připravit verzi pro začátečníky a milovníky samonakvétaček. Originální verze vznikla zkřížením odrůd Thin Mint Cookies a Sunset Sherbet. K tomuto už stačilo jen přidat ruderalis genetiku a máte hotovou samonakvétací verzi!

Green Gelato Automatic obsahuje geny jak sativy, tak indicy. Její účinky ucítíte současně fyzicky i psychicky. Nepodceňte ji! Samonakvétačky mají většinou mnohem nižší hladinu THC než originál, ale Green Gelato Auto je výjimkou. Naopak je se svou 24% hladinou THC jednou z nejsilnějších samonakvétaček na trhu. Pošle vás do stavu, který je nejvhodnější na psaní, kreslení nebo cokoliv kreativního. Hodí se perfektně na společenské akce, jelikož se vám po ní bude konverzovat lépe, než kdy před tím.

Tato odrůda disponuje i lékařskými prostředky, jako jsou úleva od bolesti, zlepšení nálady a zvýšení chuti k jídlu. Její palice produkují citrusové aroma, zatímco chuť je spíše sladce zemitá.

Green Gelato Automatic je velice nenáročná a téměř nikdy nepřesáhne výšku 120 cm. Můžete počítat s bohatou sklizní už 70 dní od zasazení. V indooru je schopna dodat až 450 g/m2, zatímco v outdooru dosahuje zhruba 100 g na rostlinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Royal Queen Seeds - semena marihuany, semena konopí
Balení: 10ks
Doba rozkvětu: 49-56 dní
Doba sklizně od zasazení: 63-70 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: fyzický, jasný
Fotoperioda: samonakvétací
Geny: Green Gelato x Cookies Auto
Chuť: sladká, zemitá
Indica (%): 40
Klima: teplé
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD: nízký
Obsah THC (%): 24
Ruderalis (%): 5
Sativa (%): 55
Výnos indooru (g/m2): až 375-450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 100-175
Výška Indooru (cm): 70-120
Výška outdooru (cm): 100-120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: