Paradise Seeds Wappa, feminizovaná semena marihuany, 5ks

Kód: SBPS-WA-5
4 hodnocení
750 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Vítězná a všestranná odrůda, jež je nenáročná na pěstování a zároveň je kvalitním výnoscem palic, které můžete využít buďto rekreačně a nebo k extrahování na tvorbu medikálních produktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Wappa, feminizovaná semena marihuany, 5ks

Představujeme vám odrůdu Wappa, výherkyni ocenění a jednu z našich nejoblíbenějších odrůd, díky snadné údržbě a bohatým sklizním. Dědictví této rostliny se skládá ze sladkého skunku a Paradise Seeds tuto linii zkombinovali s největšími a nejšťavnatějšími rostlinami každé generace, aby vytvořili genetický profil Wappa. Co dělá tuto rostlinu tak velice cennou, je její speciální schopnost prosperovat a neustále produkovat. Je to perfektní rostlina pro začátečníky a je oblíbená také mezi profesionály, kteří hledají vysoké výnosy a spolehlivý finální výsledek.

Samotná rostlina je statná a robustní, jelikož je to dominantní indica, která je známá pro svou stabilitu. Vysoký poměr kalichu a listu udělá i z nejnáročnějšího "zastřihávače" šťastnou osobu a je to příjemné i na oko. Je oblíbená mezi jedinci, kteří mají vnitřní pěstírny, zejména mezi těmi s omezeným prostorem.

Wappa je středně velká rostlina, která vám ubalí ránu, což je patrné už podle hustoty a množství palic na postranních větvích. Jako venkovní rostlina Wappa prokazuje své kvality stejně. Bude fungovat i v mírnějším podnebí, např. ve Velké Británii, Holandsku, Rakousku a Polsku a v částech Kanady. Tato rostlina dodá severnímu pěstiteli dostatek zásob, aby mu vydržely na celou zimu. Pěstitelé z jižních oblastí v Evropě, USA a zemích Jižní Ameriky však budou mít z venkovního výkonu Wappy ještě větší užitek. Dopřejte této rostlině sluneční svit a ona vás adekvátně odmění.

Účinek je intenzivní, ale ne ohromující. Ponořuje se do těla a poskytne vám indicový koberec, po kterém se můžete projít, ale nikdy vás nestrhne dolů. Wappa ve skutečnosti přináší do vašeho každodenního režimu smysl. Má velkou sílu, ale benigní sílu, která vás bude tlačit ke dveřím vnímání spíše jemným šťouchnutím než volným pádem. Je skvělá na užívání jak přes den, tak přes noc a je oblíbená i mezi lékařskými pacienty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: ovocné
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 55-60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: energický, šťasný
Fotoperioda: normální
Chuť: ovocná
Indica (%): 60
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 20-24
Sativa (%): 40
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: