Paradise Seeds Vertigo, feminizovaná semena marihuany, samonakvétací, 5ks

Kód: SBPS-V-5
2 hodnocení
875 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Vertigo je opravdu rychlá odrůda, která bývá připravena během 60 dní, což z ní dělá skvělou volbu pro komerční pěstitele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Vertigo, feminizovaná semena marihuany, samonakvétací, 5ks

Jakmile ochutnáte Vertigo, jediná možná cesta bude nahoru, protože to je skvělá samonakvétací volba pro pacienty užívající medikální konopí, kteří chtějí utišit svou bolest.

Vertigo je samonakvétací rostlina, u níž si v Paradise seeds našli čas na výzkum a vývoj. Strávili řadu generací šlechtěním tohoto hybridu, než vydali novou verzi s vylepšenou stabilitou a sílou. V posledních několika letech byla velká poptávka po samonakvétačkách od Paradise Seeds. Při vyvíjení vlastní řady samonakvétacích rostlin, uplatnili své 20leté zkušenosti v praxi, aby zajistili, že menší velikost a rychlý rozkvět jejich automatů budou odpovídat kvalitě.

Vertigo je jednou z těch odrůd, která těží z důsledného procesu výzkumu a vývoje, který používají v Paradise Seeds, a je také jednou z prvních samonakvétaček, která byla vyšlechtěna konkrétně s ohledem na lékařské uživatele. Vzhledem k tomu, že někteří lékaři nemusí být zkušenými kultivátory, byla Vertigo vyvinuta jako odrůda s nenáročnou údržbou, která je zároveň všestranná a velmi shovívavá. Je vhodná do indooru, a díky svým sativovým genům může dorůst do výšky až 1 m. Díky rychlé době rozkvětu, trvající zhruba 60 dnů, je oblíbenou volbou pro komerční pěstování.

V outdooru bude také velmi dobře růst. Více slunečního světla a teplejší klima přirozeně zvýší výnos, obzvlášť v jižních oblastech Evropy, v jižních státech USA a v oblastech jižní polokoule. Pokud jde o severní regiony, rádi bychom o tom, stejně jako o všech samonakvétacích rostlinách od Paradise Seeds, mluvili jako o Božím daru pro pěstitele v těchto umírněnějších částech světa!

Vertigo se bude dařit ve městských i venkovských zahradách v zemích, jako je Velká Británie, Německo, Česká republika a v oblastech Kanady a severní USA. Chuť je ovocná, s převahou citrusů, zatímco účinek je hlavně fyzický. Je obzvláště vhodná na zmírnění bolesti, ale i tak dodává vyvážený účinek, který vám zabrání v tom být pohlcen pohovkou, a umožní vám něco dělat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: citrusové
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 60 dní
Doba rozkvětu outdooru: 70 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: intenzivní
Fotoperioda: samonakvétací
Chuť: citrusová
Indica (%): 60
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 15-19
Sativa (%): 40
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 75+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: