Paradise Seeds Sweet Purple, feminizovaná semena konopí, 3ks

Kód: SBPS-SP-3
2 hodnocení
500 Kč
Na objednávku
Položka byla vyprodána…
Perfektní konopná odrůda pro outdoorové pěstitele žijící na severní polokouli - je oblíbená pro svou mentolovou sladkost a příjemný účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Sweet Purple, feminizovaná semena konopí, 3ks

Dominantní indica Sweet Purple je odolná šelma, která byla vyšlechtěna speciálně na pěstování na severní polokouli, kde se jí daří i na zahradách na nichž je nepředvídatelné klima a teplota. Tuto odrůdu vyvinuli Paradise Seeds za účelem vyřešení několika problémů, které trápí outdoorové pěstitele v zeměpisných šířkách nad 50°, kde může být plíseň problémem v období sklizně.

Sweet Purple je řešení, jelikož přežívá a i se jí daří v místech, kde mnoho rostlin bojuje o život. Jedná se o old-schoolovou odrůdu, a to jak vzhledem, tak produktem. Její dědictví je thajské a sahá až do 70. let, kdy lidé chodili na „Hippy Trail“ hluboko do thajských lesů a hor, kde hledali nejlepší odrůdy. Paradise Seeds zkřížili tuto thajskou genetiku s odolnou nizozemskou genetikou, aby vytvořili rostlinu, která je soběstačná, od lesů Slovinska přes zahrady v Kanadě a Anglii, až po Skandinávii. Samozřejmě poroste i v jižních oblastech a poskytne slušnou sklizeň, ale tato rostlina je ve skutečnosti darem od Paradise Seeds pro jedince, kteří musí pěstovat v zahradách severně od 50 ° n.L.

Pokud jde o výnos, nemusí být největší, ale rozhodně nebude zbytečný. Je to stejně bezpečná sázka, jakou můžete získat v mírnějších oblastech. Sweet Purple je moderní zázrak pro pěstitele z chladnějších klimatických podmínkách, pojme chlad a vlhko po svém a stále dorůstá nad 2 metry, pokud ji samozřejmě necháte. Stonky bývají tlusté a listy husté. Relativně krátká doba rozkvětu znamená, že byste si měli tento zážitek užívat v době konopných festivalů.

Účinky Sweet Purple odrážejí její stav predátora. Můžete čekat účinek, který se vám postupně rozleze do celého těla a přináší pocit kontrolovaného klidu při každém pohybu, přesto má také lucidní stránku, která zaměřuje mysl na koncentraci. Tato sladká, mátová kytice je velice oblíbená mezi umělci a spisovateli, kteří hledají kontemplativní meditaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: bylinkové
Balení: 3ks
Druh semen: feminizovaná
Efekt: jasný, relaxační
Fotoperioda: normální
Chuť: bylinková
Indica (%): 50
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): konec března
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): konec září
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 12-16
Sativa (%): 50
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 500
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: