Paradise Seeds Spoetnik #1, feminizovaná semena marihuany, 5ks

Kód: SBPS-SP1-5
2 hodnocení
750 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Sladké potěšení pro každého uživatele, které je "number one" volbou pro mnoho tvůrců hashe už několik let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Spoetnik #1, feminizovaná semena marihuany, 5ks

Super univerzální, super odolná. Díky tomu je Spoetnik #1 takovým šampionem. Jakmile tato rostlina vzlétne, bude i nadále stoupat a zanechá za sebou jen stopu hvězdného prachu, který prolije celou noc.

Hlavním dědictvím této rostliny je Afghani, které bylo zkříženo s nizozemskými geny, což jí dává základní vlastnosti, které reflektují její reputaci jako rostliny poskytující vynikající hash. Bývala doba, kdy byl Spoetnik hash nejlepší volbou mezi znalci amsterdamských coffee shopů. Verze Paradise Seeds, Spoetnik #1, má přidaný jistý "šmrnc", jímž je kvalita šlechtění, která vede k galaktickým výnosům. Palice odrůdy Spoetnik jsou robustní, s trichomy, které připomínají Mléčnou dráhu.

Tato rostlina je splněným snem každého pěstitele, který si chce odnést domů i hash ze své sklizně. Je populární jak mezi indoorovými, tak outdoorovými pěstiteli, a to právě kvůli své odolnosti, díky níž je schopna prosperovat i v oblastech a prostředích, kde by škůdci a plísně představovaly problém. Spoetnik je vždy připravena na misi.

V outdooru bude mířit na otevřené nebe a hledat sluneční paprsky. Díky své kvalitní všestranné odolnosti je vhodná i do zahrad v severních zemích, jako jsou Kanada, Německo, Velká Británie a Česká republika. Díky těmto vlastnostem je skvělou volbou pro nováčky nebo začínající pěstitele, kteří mohou očekávat bohatou sklizeň pryskyřičných palic. Zpočátku je pomalá, ale kompenzuje to pozdější "exploze" vyplňování větví a přibývání na váze, která nastane jakmile dosáhne dospělosti.

Tato rostlina přináší světelnou show, která inspiruje hlavně při rozkvětu, kdy se palice vytvrzují a stávají se kompaktními. Jak byste čekali, chuť Spoetniku je bohatá, Nebeské hrozny se setkávají se Zemí a dokonce i s kovovou chutí hlubokého vesmíru. Přestože je to dominantní indica může s pocitem uvolnění a klidu přijít také povznášející pocit meditace. Je to jedna z odrůd vhodná pro filozofy a na úlevu od různých onemocnění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: kovové, ovocné, zemité
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 50-55 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: cerebrální, jasný
Fotoperioda: normální
Chuť: kovová, ovocná, zemitá
Indica (%): 90
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 10
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: