Paradise Seeds Dutch Dragon, feminizovaná semena konopí

Kód: PS-DD-5 PS-DD-3 PS-DD-10 Zvolte variantu
Neohodnoceno
910 Kč 599 Kč 1 690,01 Kč od 599 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vítězná směs sativy a indicy, s tendencí růst do výšky, jejíž úroda vám dodá omamný účinek a vlnu kreativity. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Dutch Dragon, feminizovaná semena konopí

Dutch Dragon, několikanásobný vítěz a jedna z našich původních odrůd, je i nadále oblíbenou volbou, především díky svému velkému sklizňovému potenciálu. Kořeny této rostliny sahají až do afrického kontinentu, kde se její původní genetika dostala před několika lety ze Svazijska do Eurolandu.

Tato silná rostlina, která je známá pro svou sílu, byla zkřížena s holandskými geny, aby se z ní stala spolehlivá rostlina s náležitou odměnou. Je silná a hustá jako každá dobrá sativa, která vám zároveň dodá vysoké výnosy, pokud ji samozřejmě necháte.

Dutch Dragon má své indoorové fanoušky, díky své přirozené tendenci jít naproti světlu (umělému i přirozenému) může být tato šelma výzvou, pokud je váš rostoucí prostor výškově omezen, ale je snadno zkrotitelná nějakým tréninkem. Pokud jí dopřejete dostatek prostoru, výsledkem je rychlý a energický růst, který přináší velmi štědrý výnos.

Je to skvělá odrůda pro začínající outdoorové pěstitele, zejména pro ty na jižní polokouli, od Španělska a Itálie v Evropě až po jižní oblasti USA a Jižní Ameriky. Středomořské podnebí a nasycené sluneční paprsky jsou těmi správnými ingrediencemi pro transformaci této rostliny do mohutných keřů (viděli jsme některé až 3 metry vysoké). Má to v genech!

V outdooru v severních oblastech, musí být Dutch Dragon ponechána až do poloviny října před usušením. Očekávejte slušný výnos, který bude značně přesahovat hranice, pokud jí dopřejete dobré podmínky. Africké dědictví této rostliny ji vybavuje lepkavými palicemi, které jsou silné jako dračí ocasy a ach tak sladké!

Jsou to povzbuzující paličky, které vám ráno nasadí široký úsměv, což umožňuje kreativitě proplout celým dnem, zatímco můžete stále plnit povinnosti a být na příjmu. Při večerním užívání zajistí její schopnost audiovizuálního vylepšení noční jiskru.

  • Výrobce:Paradise Seeds
  • Genetika:South African
  • Genotyp:Převážně Sativa
  • Typ kvetení:Fotoperioda
  • Verze:feminizovaná
  • Obsah THC:16-20%
  • Umístění:skleník, uvnitř
  • Délka kvetení:9-10 týdnů
  • Měsíc sklizně:říjen
  • Ročník ocenění:2006

Doplňkové parametry

Kategorie: Feminizované semena
Genotyp: sativa převážně
Obsah CBD: neuvádí se
Obsah THC: vysoký (15-20%)
Typ květení: fotoperioda
Délka květu: 10 týdnů
Pohlaví: feminizované
Umístění: uvnitř;skleník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: