Paradise Seeds Original White Widow, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Kód: SBPS-WW-5
1 hodnocení
1 250 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Old-schoolová odrůda, jež byla uchována a regenerována IBL procesem, díky kterému si zachovala ohromné množství pryskyřice, ale získala ještě větší kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Original White Widow, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Original White Widow (IBL) je čistě old schoolová odrůda. Výbušná kombinace sativy a hybridní genetiky z Brazílie a Indie, která přináší velké výnosy a jejíž účinky vás tvrdě zasáhnou.

Jedná se o klasický 50/50 hybrid, s popularitou přetrvávající několik let. Jak se povídá, tato rostlina využila sílu Brazilské sativové genetiky spolu s pryskyřičnou indicou z horské oblasti na jihu Indie v Kerale. Roku 1996 dostali Paradise Seeds samičí klon a od té doby ji šlechtili s pečlivě vybranou samčí rostlinou White Widow. Používala se jako důležitá součást některých kříženců Paradise Seeds, která zaručovala zvýšení kvality, dokud se roku 2012 nerozhodli, že je čas vydat původní odrůdu v její nejčistší podobě. Jejich vyšlechtěná verze je silná, jelikož její linie vychází z původního rodokmenu šampionů, vyvinutého jejich starým přítelem Ingemarem, známým mnoha lidmi jako „Otec Bílé vdovy“.

Tato mocná rostlina získala svůj název od nebezpečného pavouka Black Widow, ​​v kombinaci se silnou vrstvou bílých krystalů, které pokrývají její pryskyřičné palice. Očekávejte skvělé vlastnosti, díky kterým si tato rostlina získala tak dobrou pověst, obzvlášť mezi komerčními pěstiteli.

Je to robustní rostlina, s jednotným růstovým vzorcem, kde zpočátku jsou malé a husté, než se v rozkvětu začnou roztahovat. Tato odrůda se skvěle hodí pro SOG, SCROG, LST a další metody pěstování, takže je ideální pro kultivátory pracující s omezeným prostorem. Mnoho postranních větví produkuje hutné vršky, které téměř explodují trichomy vyzařující její květinovou vůni. Díky konzistenci, je jako dárek pro indoorové pěstitele, který umožňuje snadné ovládání v pěstírně a sklizeň, která naplní váš koš po 8-9 týdnech rozkvětu.

Tato odrůda, která se snadno pěstuje, je vhodnou volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušené profesionály. Venku jde za Sluncem (2 metry a více) a její výnosy tomu odpovídají, což z ní činí skvělou volbu v jižních oblastech světa. Jako skutečný šampión si však tato rostlina bude také velmi dobře počínat v mírnějším podnebí severní Evropy a Kanady. Není pro slabé povahy, Original White Widow (IBL) dodá tak silný účinek, že dokáže překvapit i toho nejzkušenějšího uživatele. Přestože je napůl sativa, její indicová část uchopí mysl i tělo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: borovicové, květinové
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: intenzivní
Fotoperioda: normální
Chuť: borovicová, květinová
Indica (%): 50
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): začátek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): začátek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 50
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: