Paradise Seeds Original Cheese, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Kód: SBPS-CH-5
1 hodnocení
1 000 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Jak silné máte rádi své odrůdy? Tato vyšlechtěná linie vychází přímo z originální linie předchůdců se vzácnými rodokmeny a vykvetou vám z ní hutné palice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Original Cheese, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Original Cheese není třeba nijak představovat. Jedná se o klasickou odrůdu, původem z Anglie, která přinesla slovu štiplavý nový význam. Původně byla vyvinuta ve Velké Británii v 80. letech, a následně zažila Cheese jízdu po amsterdamských coffee shopech před invazí Super Skunk. Přestože odešla, tak se v 90. letech vrátila, a široce se věřilo, že je vyvinul Exodus, legendární britský kolektiv známý pro své undergroundové party.

Všimněte si, že odrůda od Paradise Seeds byla pojmenována Original Cheese (IBL), protože to je to, co to je. V roce 2003 si Paradise Seeds, díky štěstí a štědrosti rudookých známých, v Londýně vyjednali originální samičí klon Cheese. Chtěli to křížit s jinými odrůdami, ale na konci dne je to jedna z klasik, která si zaslouží být zachována v té nejčistší podobě.

Tato linie je silná. Z původního klonu vyšlechtili rostlinu, která si zachovala všechny své nejlepší kvality, s novými výhodami posílené stability, vyšší účinnosti a výnosů. Jak by pěstitel očekával, jedná se o rostlinu, která důsledně dodává produkt, který je nezaměnitelný ve vůni a chuti. Jedním z důvodů popularity Cheese linie je její přizpůsobivost, kterou si zachovává při pěstování v indooru i v outdooru. Očekávejte, že tato rostlina vyprodukuje mohutné palice, které vás zasáhnou tam, kde jiné skunky nemohou.

Pokud jde o účinek, jakmile se naučíte milovat její štiplavou vůni, vrátíte se pro další. Original Cheese je plný výkon. Natáhne se a popadne vás, ať už jste připraveni nebo ne, takže se ujistěte, že máte hotové úkoly, že byl vyřízen telefonát s babičkou a kočka byla nakrmena!

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: sýrové
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 56 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: cerebrální, fyzický, intenzivní
Fotoperioda: normální
Chuť: sýrová
Indica (%): 50
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): začátek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): začátek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 16-20
Sativa (%): 50
Výnos indooru (g/m2): až 400-500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: