Paradise Seeds Opium, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Kód: SBPS-OP-5
2 hodnocení
1 000 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Majestátní vzrůst, vynikající chuť - tento vítěz High Times Cannabis Cup je skvělá rostlina, která vás odmění bohatou úrodou s ovocnou sladkou příchutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Opium, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Říkáme jí Opium. Ano, královna všech odrůd od Paradise Seeds je odvážné tvrzení, ale s jistotou to můžeme říct. Tento hybrid kombinuje majestátní růst s jedinečnou příchutí kouře.

Jak byste od této královny očekávali, Paradise Seeds do její přípravy investovali opravdu hodně času a energie. Než vstoupila do záře reflektorů, byla šlechtěna po několik generací pomocí genetiky původních klasických linií; a když konečně byla hotová, nezklamala. Stala se vítězem soutěže Cannabis Cup High Times a také se stala okamžitým hitem v celé konopné komunitě. Pomocí skvělých prostředků, které byly přidány do opia, vznikla odrůda s vynikajícími vlastnostmi.

Vyroste z ní energická rostlina se silným stonkem a hustými bočními větvemi. To jí dává prostředky k výrobě velkých a těžkých palic, které jsou osypané trichomy. Pro každého pěstitele je zkrátka potěšení s ní pracovat (zhruba 60denní doba rozkvětu), jelikož je tato robustní rostlina všestranná. Může být pěstována jako "multi branch", samostatně nebo v set upu, který využívá Sea Of Green, na nějž reaguje velice dobře. Obzvláště působivých výsledků bylo dosaženo jedinci, kteří použili hydroponické systémy - hydro pěstitelé jí mají v lásce, jelikož je poměrně nenáročná.

V outdooru je Opium jiný příběh. V teplém a slunném podnebí vyroste více než keř, obzvlášť v jižních oblastech Francie, Španělska a Kalifornie. Ačkoli se jedná o robustní rostlinu, velké palice ji nemusí dělat tak spolehlivou do zahrad a "guerilla" systémů, obzvlášť pokud je ve vašem regionu mokrý podzim.

Kromě královských kvalit, které vykazuje při růstu, nese Opium svou majestátnost až k finálnímu produktu. Kouř, který je poháněn sativovým dědictvím rostliny, přináší rychlý vzlet, zatímco indicový faktor zajišťuje, že intenzita zážitku se přenáší až k přistání. Má dominantní ovocnou vůni a krémovou chuť. Něco jako váš oblíbený koktejl - neustále se budete vracet pro další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: krémové, ovocné
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: cerebrální, vizuální
Fotoperioda: normální
Chuť: krémová, ovocná
Indica (%): 50
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 17-21
Sativa (%): 50
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: