Paradise Seeds Nebula, feminizovaná semínka marihuany, 10ks

Kód: SBPS-NEB-10
2 hodnocení
2 250 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Vynikající favorit všech indoorových i outdoorových pěstitelů - sativa, s lehkou příměsí indicy, která vás pošle do oblak!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Nebula, feminizovaná semínka marihuany, 10ks

Tento hybrid bije středomořským srdcem a pěstitelé i uživatelé ho milují pro jeho oceněné vlastnosti. Když Paradise Seeds vypustili Nebulu, byl to okamžitý hit ve Velké Británii, kde indooroví pěstitelé viděli potenciál rychle rostoucí rostliny. Tato odrůda se rychle stala oblíbenou volbou mnoha konopných veteránů, kteří hledali sativu se slušnými výnosy a vysokým standardem.

To neznamená, že Nebula nevyjasní oblohu ani pro začínajícího pěstitele. Roste rychle a někdo dokonce preferuje sklízet ještě dříve. Viděli jsme i tyto výsledky a jsou také působivé, ale doporučujeme nechat ji rozkvést úplně, dokud nebudou připravené, abyste mohl pocítit plný kosmický efekt.

Nebula je vyrobena především do indooru (doba květu trvá 60 - 65 dní) a daří se jí zvlášť dobře, když je aplikována SOG metoda. Vzhledem k sativovým genům je jako hvězdný cestovatel, který míří až na Slunce, ať už umělé, nebo ne, takže možná bude potřebovat nějaké omezení výšky. Je však dobře vytrénovaná, tudíž zanechá váš pěstitelský kout plný palic, které se podobají měsíčnímu kamení.

V outdooru bude také mířit ke Slunci a absorbovat veškeré světlo, které dokáže (pamatujte, že má středomořské srdce). Bude se jí dařit v jižních oblastech, ale byla postavena jako všestranná rostlina, tudíž bude docela spokojená i v severních oblastech. Pokud jí dopřejete správné podmínky, můžete očekávat intergalaktickou sprchu palic epických rozměrů.

Jak byste čekali, Nebula září a září. Název odráží její vzhled, těsné formace THC bohatých palic, které se lesknou jako Lucy’s Sky s Diamonds a mají ovocnou příchuť. Jak popsat účinek? Rychle nastupující, který vás nakopne a postaví na nohy, s lehkým náznakem indicy, díky čemuž vám dovolí vydržet to celý den a udělat vše, co potřebujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: ovocné, sladké
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 60-65 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: cerebrální, psychedelický
Fotoperioda: normální
Chuť: ovocná, sladká
Indica (%): 40
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 60
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: