Paradise Seeds Lucid Bolt, feminizovaná semínka konopí, 10ks

Kód: SBPS-LB-10
2 hodnocení
1 625 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Záhadná směs indicy a sativy, jež přináší medikální i rekreační účinky, které jsou skvělým pozdvižením pro mysl a uvolněním pro tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Lucid Bolt, feminizovaná semínka konopí, 10ks

Je to perfektní silná rostlina, která přichází s nádechem tajemství a šlechtickým dědictvím. Lucid Bolt je jednou z mála novějších odrůd od Paradise Seeds, ale její kořeny sahají až do dob předků...Vznikla kombinací klasických odrůd vytvořených v Paradise, aby mohla vytvořit řeckou bohyni mezi rostlinami - silnou, robustní a vlnící se s velkými palicemi.

Ano, je to dominantní indica, ale její sativové dědictví přináší jasnost a soustředěnost, společně s relaxačními prostředky. Trvalo to nějaký čas, jelikož se šlechtila mnoho generací, než vznikla rostlina, jež měla přesně dané vlastnosti, které jsme hledali u Lucid Bolt. Síla a jasnost. Do směsi byla přidána genetická linie, která podporuje rychlý a snadný růst, jenž odmění pěstitele bohatou sklizní. Její postranní palice tvoří spirálu okolo její centrální palice, ze které téměř odkapává pryskyřičné bohatství.

Při pěstování v indooru reaguje Lucid Bolt dobře na trénink a vydává květinové aroma, které je stejně silné jako příjemné (doba rozkvětu trvá zhruba 8-9 týdnů). Může stát samostatně jako rozvětvená rostlina nebo můžete aplikovat Sea Of Green (SOG) nebo Screen Of Green (SCROG) metodu, jež ještě více zvýší výnosy. Pro indoorové pěstitele doporučujeme dobrý filtr, který se hodí vždy, ale tady obzvlášť. V zahradě má hodně co nabídnout, výrazné pryskyřičné palice jsou na pohled exotické a jejím perfektním společníkem jsou manikúrní nůžky.

Tato rostlina může růst na jihu i na severu, ačkoli jejím kompaktním indicovým palicím vyhovují více sušší oblasti. Od jejího příchodu si ji osvojilo hojné množství lékařů, i rekreačních uživatel. Jeden uživatel fóra popisuje tento efekt jako dokonalý hybridní úder - povznášející pro mysl a uvolňující pro tělo. Je obzvláště oblíbená mezi zákaznicemi, díky svému pěknému vzhledu a matčiným pomocným vlastnostem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: jemné, kyselé, ovocné
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 56-63 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: jasný, medikální, silný
Fotoperioda: normální
Chuť: jemná, kyselá, ovocná
Indica (%): 70
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 17-21
Sativa (%): 30
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: