Paradise Seeds Lucid Bolt, feminizovaná semena konopí

Kód: PS-LB-5 PS-LB-3 PS-LB-10 Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 006,25 Kč 661,25 Kč 1 625,07 Kč od 661,25 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Záhadná směs indicy a sativy, jež přináší medikální i rekreační účinky, které jsou skvělým pozdvižením pro mysl a uvolněním pro tělo. Balení 3, 5 a 10 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Lucid Bolt, feminizovaná semínka konopí

Je to perfektní silná rostlina, která přichází s nádechem tajemství a šlechtickým dědictvím. Lucid Bolt je jednou z mála novějších odrůd od Paradise Seeds, ale její kořeny sahají až do dob předků...Vznikla kombinací klasických odrůd vytvořených v Paradise, aby mohla vytvořit řeckou bohyni mezi rostlinami - silnou, robustní a vlnící se s velkými palicemi.

Ano, je to dominantní indica, ale její sativové dědictví přináší jasnost a soustředěnost, společně s relaxačními prostředky. Trvalo to nějaký čas, jelikož se šlechtila mnoho generací, než vznikla rostlina, jež měla přesně dané vlastnosti, které jsme hledali u Lucid Bolt. Síla a jasnost. Do směsi byla přidána genetická linie, která podporuje rychlý a snadný růst, jenž odmění pěstitele bohatou sklizní. Její postranní palice tvoří spirálu okolo její centrální palice, ze které téměř odkapává pryskyřičné bohatství.

Při pěstování v indooru reaguje Lucid Bolt dobře na trénink a vydává květinové aroma, které je stejně silné jako příjemné (doba rozkvětu trvá zhruba 8-9 týdnů). Může stát samostatně jako rozvětvená rostlina nebo můžete aplikovat Sea Of Green (SOG) nebo Screen Of Green (SCROG) metodu, jež ještě více zvýší výnosy. Pro indoorové pěstitele doporučujeme dobrý filtr, který se hodí vždy, ale tady obzvlášť. V zahradě má hodně co nabídnout, výrazné pryskyřičné palice jsou na pohled exotické a jejím perfektním společníkem jsou manikúrní nůžky.

Tato rostlina může růst na jihu i na severu, ačkoli jejím kompaktním indicovým palicím vyhovují více sušší oblasti. Od jejího příchodu si ji osvojilo hojné množství lékařů, i rekreačních uživatel. Jeden uživatel fóra popisuje tento efekt jako dokonalý hybridní úder - povznášející pro mysl a uvolňující pro tělo. Je obzvláště oblíbená mezi zákaznicemi, díky svému pěknému vzhledu a matčiným pomocným vlastnostem.

  • Výrobce:Paradise Seeds
  • Genotyp:Převážně Indica
  • Typ kvetení:Fotoperioda
  • Verze:feminizovaná
  • Obsah THC:15-18%
  • Umístění:skleník, uvnitř, venku
  • Délka kvetení:8-9 týdnů
  • Měsíc sklizně:polovina října

Doplňkové parametry

Kategorie: Feminizované semena
Genotyp: indica převážně
Obsah CBD: neuvádí se
Obsah THC: vysoký (15-20%)
Typ květení: fotoperioda
Délka květu: 9 týdnů
Pohlaví: feminizované
Umístění: uvnitř;skleník;venku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: