Paradise Seeds Jacky White, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Kód: SBPS-JW-5
2 hodnocení
1 250 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Geny šampionů byly použity při šlechtění této moderní klasiky, která disponuje rychlým růstem, vysokými výnosy a energickým, povzbuzujícím účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Jacky White, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Jacky White je špičkový umělec, a zároveň skvělou směsicí dědictví a znalostí. Výsledek? Velice výnosná sativa, která se po vydání stala okamžitě klasikou.

V Paradise Seeds si udělali čas na vývoj této new-schoolové odrůdy. Hlavním cílem bylo vyšlechtit rostlinu, která by zkombinovala ty nejlepší vlastnosti nejlepších rostlin. Trvalo to dlouho - roky, než dostali tuto odrůdu přesně tam, kde ji chtěli, ale výsledek stál za to. Femme fatale, která přináší úder. Silné geny sativy mohou u této rostliny znamenat, že se může vytáhnout a její boční větve zaberou dost prostoru, aby podpořily produkci jejích dlouhých a dobře tvarovaných palic.

Indooroví pěstitelé s omezeným prostorem mohou pro kontrolu růstu aplikovat metody prořezávání a ohýbání.. Charakteristickým rysem, který oslovuje především indoorové pěstitele, je její stabilita, což zaručuje konzistentní výsledky. Jacky White je nejlepším přítelem outdoorového pěstitele, jelikož je vytrvalá a nenáročná na údržbu. Dejte jí trochu prostoru a mírného slunečního svitu a odmění vás rostlinou, která umí pěkně zapózovat, což z ní dělá oblíbence milovníků sativy z jižních oblastí světa.

Odborníci ze severních oblastí mají také štěstí, protože se této rostlině daří i v mírnějším podnebí. Možná vám neposkytne úplně optimální výnosy, ale díky skinny genu je Jacky White odolná vůči plísni, což znamená, že si ji budete moci zakouřit už před Halloweenem. Odměna je také velice chutná - slunečný účinek, který vám usnadní cestu do severské zimy.

Stala se okamžitým hitem už při prvním vydání a její reputace silně hoří až do teď! Je to proto, že na rychle rostoucí rostlinu s vysokou úrodou, jsou její účinky fakt zatraceně dobré... Ohromující zážitek podávaný na vrstvě citrusového „Haze“. Když si ji zakouříte, budete mít na tváři po zbytek dne široký úsměv. Je to kreativní volba, s přívalem energie a inspirace, díky čemuž je ideální na zvýšenou soustředěnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: ovocné
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: cerebrální, mírný, příjemný
Fotoperioda: normální
Chuť: ovocná
Indica (%): 25
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 75
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: