Paradise Seeds Durga Mata, feminizovaná semínka konopí, 10ks

Kód: SBPS-DM-10
2 hodnocení
1 375 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Zemitá odrůda, která je robustní a tolerantní, daří se jí i na místech, kde ostatním ne, a na závěr vás pošle do relaxačního stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Durga Mata, feminizovaná semínka konopí, 10ks

Durga Mata je jednou z původních lékařských odrůd od Paradise Seeds, která vznikla už v době, kdy lékařské konopí nebylo ještě řádně oceněno. Je to těžká indica, která je známá pro svůj účinek relaxace. Často se říká, že Durga Mata je odlišná od ostatních rostlin. Proč? Vše je o šlechtění. Původní matka této odrůdy vyčnívala z moře rostlin a vykřikla: „Vezmi mě.“ Stala se Matkou Bohyní - symbolem síly a čistoty.

Tato rostlina vyzařuje čistou sílu a zároveň poskytuje druh robustnosti, stability a spolehlivosti, který má rád každý pěstitel, a konečným výsledkem je něco, co přináší dlouhotrvající relaxační účinek, aniž by vám ztěžkla oční víčka. T

ato rostlina funguje skvěle v indooru, kde doba rozkvětu trvá zhruba 8 týdnů - je odolná a přežije i s minimální péčí. Její silná a hustá forma z ní dělá dobrou volbu pro Sea of ​​Green (SOG) metodu. Funguje však také dobře jako multivětvící rostlina. Tolerantní povaha z ní dělá jednu z nejžádanějších odrůd mezi začátečníky. Jak byste očekávali od Matky Bohyně, dobře se staví k přírodě, což je skvělá zpráva pro outdoorové pěstitele. Je přirozeně odolná vůči škůdcům a je dostatečně robustní na to, aby přežila, aniž byste ji věnovali příliš mnoho pozornosti. Díky tomu je dokonalou společnicí outdoorových pěstitelů na jižní polokouli, od začátečníků až po nejzkušenější.

Pěstitelé v severních oblastech by si nicméně měli uvědomit, že se jedná o odrůdu, která nepotřebuje mnoho světla. V kombinaci s její přirozenou houževnatostí, jsou to vlastnosti, které ocení také outdooroví pěstitelé v zemích jako jsou Polsko, Česká republika, Velká Británie a severní Francie.

Je velice doporučována nelékařským a rekreačním uživatelům. Durga Mata přinese klid tam, kde předtím byl hluk, probudí vašeho vnitřního filozofa a zkrátka vám zpříjemní večer. Kouř je fyzicky uvolňující, zatímco aroma popsali někteří jako turecký med.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: parfémové
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 56 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: medikální, relaxační
Fotoperioda: normální
Chuť: parfémová
Indica (%): 90
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): začátek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): začátek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 10
Výnos indooru (g/m2): až 400-450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: