Paradise Seeds Delahaze, feminizovaná semínka marihuany, 10ks

Kód: SBPS-DH-10
2 hodnocení
2 250 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Ovocná, citrusová příchuť a vysoké výnosy, které jsou připraveny brzy, poskytují něco speciálního hazeovým nadšencům a už vyčarovaly několik úsměvů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Delahaze, feminizovaná semínka marihuany, 10ks

Velký a silný Delahaze, je mnohonásobně oceněná odrůda od Paradise Seeds, která má všechno! Tuto skvělou rostlinu s vysokými výnosy a brzkým dokončením spojili s tím nejlepším od Haze - patří mezi odrůdy nové generace! Vývoj této odrůdy si vyžádal hodně času (a hodně lásky), pečlivý výběr z mnoha fenotypů Haze pěstovaných v našem skleníku ve Švýcarsku a jejich křížení s nizozemskou genetikou, aby mohli vytvořit vlastní verzi světové klasiky.

Pečlivým šlechtěním vytvořili v Paradise Seeds hazeovou rostlinu, která je přirozeně robustní a odolná proti plísním. Delahaze je zkrátka vynikající odrůda. Když ji poprvé vydali, její extrémní účinnost, dobrá kvalita a velký potenciál sklizně přinesly fantastický ohlas.

Delahaze je nadále populární, zejména mezi komerčními pěstiteli. Indooroví pěstitelé budou slintat při možnosti vypěstovat hazeovou odrůdu, jejíž rozkvět je poměrně rychlý (9 týdnů) a přináší výsledek, který vám vezme dech. Navzdory hazeovému dědictví se vám tato rostlina nevymkne z kontroly, pokud ji přivedete k rozkvětu během prvních týdnů vegetativního růstu. V průměru bude tato rostlina potřebovat jen 9 týdnů, i když doporučujeme nechat ji ještě jeden týden navíc, abyste odemkli všechny divy této jemné citrusovo-hazeové kytice.

V outdooru se této oceněné rostlině daří dobře především na kontinentech Ameriky a Evropy. Její linie přináší velkou sklizeň s brzkou sklizní. Mnoho vršků i postranních palic a vysoký poměr kalichu k listu, podporují zdravý výnos. Zvláštní vlastností této rostliny je spirálové rozmístění jejích palic, který má na svědomí její jedinečný chemotyp.

Účinky Delahaze se na vás přenesou plíživým způsobem, budují euforický (i když ne halucinogenní) efekt, který vás dostane na vrchol. Jakmile tento pocit začne, rozšíří se do těla a přinese čistý a jasný efekt - ideální přes den a nebo jako nakopnutí na noc. A připravte se na překvapení, protože se tento účinek drží mnohem déle než většina ostatních (4 a více hodin).

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: ovocné, sladké
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 63-70 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: aktivní, cerebrální, jasný
Fotoperioda: normální
Chuť: ovocná, sladká
Indica (%): 30
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): začátek května
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): začátek listopadu
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 70
Výnos indooru (g/m2): až 500+
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 1000+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: