Paradise Seeds CHONG'S CHOICE Blue Kush Berry, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Kód: SBPS-BKB-5
1 hodnocení
1 100 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Blue Kush Berry je kombinací odrůd Kush a Shiskaberry. Je to Tommy Chongova oblíbená volba sladké indicy, která vám dodá dlouhotrvající ovocný účinek, jenž vás připoutá k pohovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds CHONG'S CHOICE Blue Kush Berry, feminizovaná konopná semínka, 5ks

Blue Kush Berry je sladká indica, která kombinuje mocnou sílu Kushe s lahodnou ovocnou vůní. Paradise Seeds ve spolupráci s Chong’s Choice dodali této oblíbené odrůdě holandskou sílu a vitalitu, aby mohla vzniknout tato vysoce kvalitní rostlina. Ačkoli je tato kombinace na konopné scéně relativně nová, přichází tato rostlina s úctyhodným dědictvím.

Rostlina Kush je krátká a hustá, známá svým ohromným množstvím pryskyřice a silou svého účinku. Přidejte do směsi Shishkaberry a máte lahodnou odrůdu, která dodá sílu perlíku se sladkou chutí lesních plodů. Stejně jako ostatní Kushové odrůdy se i tato rostlina vyznačuje nízkou výškou a hustým růstem. Můžete čekat, že Blue Kush Berry vyprodukuje husté kompaktní palice podobné těm z rostliny Shiskaberry. Jakmile nastane čas sklizně, změní se barva, palice zčervenají a získají fialový nádech, který naplní vaši pěstírnu tou nejchutnější vůní.

Díky své velikosti je to skvělá rostlina do indooru, obzvlášť pokud máte omezenou výšku. Nenáročná údržba této rostliny z ní dělá skvělého společníka v jakékoliv pěstírně a borůvkové tóny vnesou do jejího okolí příjemnou (i když štiplavou) vůni. Blue Kush Berry se umí skvěle předvést i v outdooru. Díky svému kushovému dědictví je tato robustní rostlina kousek, který se hodí do většiny zahrad. Přirozeně bude dobře reagovat na spoustu slunečního svitu, ale bude se jí dařit i v severnějších oblastech Ameriky a Evropy. Stojí za zmínku, že výrazná borůvková barva se může lišit v závislosti na podnebí.

S pevnými velkými palicemi, které přicházejí se silnou vrstvou trichomů, jsou fialové odstíny krásně v kontrastu s oranžovým pestíky a jak byste očekávali, chuť této odrůdy je velice ovocná! Chuť lesních plodů je něco opravdu jemného a delikátního, ​​ale účinek je zcela opačný, jelikož poskytuje silné a dlouhotrvající přilepení k pohovce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paradise Seeds - semena marihuany, semena konopí
Aroma: ovocné, sladké
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 55-60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: dlouhotrvající, relaxační, sedativní
Fotoperioda: normální
Genotyp: převážně indica
Chuť: ovocná, sladká
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Výnos indooru (g/m2): až 500
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: