Paradise Seeds Belladonna, feminizovaná semena marihuany, 3ks

Kód: SBPS-BL-3
1 hodnocení
500 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021

Povzbuzující sativa s rychlou sklizní - tento přizpůsobivý fenotyp přináší nenáročnost s psychedelickým, až psychotropním výsledkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Belladonna, feminizovaná semena marihuany, 3ks

Belladonna je jednou z původních old-schoolových odrůd od Paradise Seeds. Tato klasická rostlina je držitelem několika ocenění a je nyní stejně populární, jako když ji představili před 15 lety, a to díky rychlé sklizni v kombinaci s účinkem sativy.

Když ji představili na konci 90. let, přes noc se stala klasikou pro pěstitele v USA, Španělsku a Nizozemsku, právě díky svému komerčnímu potenciálu a vynikajícím recenzím na fóru. Jedná se o všestrannou linii, která se efektivně přizpůsobí většině prostředí a pěstiteli splatí jeho péči v kombinaci síly a výnosu.

Belladonna je skvělá rostlina na vypěstování a je i nadále oblíbenou volbou mezi indoorovými pěstiteli, právě díky své době rozkvětu, která trvá pouhých 9 týdnů. Je charakteristická pro svou nízkou potřebnou údržbu, což z ní dělá i skvělou volbu pro začátečníky, kteří hledají bohatou sklizeň, a zároveň si udržuje pěstitele ze staré školy, kteří se neustále vracejí pro více. Palice jsou hutné a množství listů je omezené, což jí poskytuje dobrou přirozenou obranu proti plísni.

Belladonna je doporučována obzvlášť pěstitelům, kteří praktikují SOG (Sea Of Green). Tato smyslná sativa zůstává jasnou volbou pro mnoho outdoorových pěstitelů v severních i jižních oblastech. Velmi dobře se jí daří v teplejších klimatických podmínkách, jako je Kalifornie, kde slunce podporuje zdravý růst, a byla velice oblíbená i ve Španělsku, když v 90. letech přišla venkovní pěstitelská revoluce. Jelikož byla tato rostlina vyšlechtěna tak, aby byla odolná vůči plísním, je také skvělou sázkou (a populární) mezi zahradníky, jež se inspirovali sativou v zemích, jako jsou Velká Británie, Německo a Nizozemsko.

Palice, které dodává Belladonna, jsou pokryté vrstvou pryskyřice a přicházejí i se silným povlakem trichomů, což z ní dělá rostlinu, která je krásná na pohled a ovocná na chuť. Pokud jde o účinek, Belladonna vám dodá pocit euforie, s psychedelickým, až halucinogenním náznakem, který vyvolává silný nával smyslů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paradise Seeds - semena marihuany, semena konopí
Balení: 3ks
Doba rozkvětu indooru: 60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: halucinogenní
Fotoperioda: normální
Chuť: ovocná, pronikavá
Indica (%): 40,3
Intenzita aroma (1=nejméně, 5=nejvíce): ovocné, pronikavé
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 60
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: