Paradise Seeds Automaria II, feminizovaná semena konopí, samonakvétací, 3ks

Kód: SBPS-AM2-3
3 hodnocení
575 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Díky kombinaci indicy, sativy a ruderalis, je to psychoaktivní odrůda, která vás vyzdvihne a pošle do oblak jako draka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Automaria II, feminizovaná semena konopí, samonakvétací, 3ks

Pokud hledáte samonakvétací odrůdu, která přichází se silným sativovým účinkem, pak nehledejte nic jiného než Automaria ll, původní samonakvétací odrůdu od Paradise Seeds.

Když se rychlonakvétací odrůdy staly populárními před několika lety, Paradise Seeds použili všechny své tipy a odborné znalosti ohledně tvorby samonakvétaček, aby si vytvořili svou vlastní řadu. Jejich cílem bylo zachovat výhody automatů, které přináší genetika Ruderalis, a zároveň zajistit kvalitu, která u tohoto druhu rostlin velice často chyběla. S potěšením můžeme říci, že uspěli!

Mezi jemné ingredience, které se do Automaria II přidali, patří genetika brazilské odrůdy Santa Maria (má pověst, že dodává účinek, jenž hraničí s duchovním) a další klasická sativa. Tato směs byla následně zkřížena s Cannabis Ruderalis, odolnou malou rostlinou se samonakvétacími hodinami, které se vždy daří a kvete bez ohledu na světlo. Výsledkem je malé balení s výbušnými sklony.

Je to dominantní sativa, ale od indicy přebrala vlastnost rychlého růstu, a za správných podmínek i vysokých výnosů, což není úplně typické pro samonakvétačky. Stejně jako všechny samonakvétačky od Paradise Seeds je Automaria ll všestranná, tudíž se dá pěstovat jak v indooru, tak v outdooru.

Tato rostlina dosahuje v indooru výšky zhruba 70-100 cm, což je vhodné i pro malé kultivační prostory. Růst je důsledný a konzistentní, s výrazným napínáním stonku a bočních větví, což umožňuje dobrý vývoj palic. Poměr kalichu k listu je vysoký, a proto je možné po sklizni rychle stříhat. Její palice jsou velké, tvrdé a těžce osypané pryskyřicí.

Tato rostlina dá i venkovnímu pěstiteli důvod k úsměvu, díky rychlému obratu od semene ke sklizni (70 dní, i když jsme měli zprávy o ještě rychlejších sklizních) a může snadno růst i více než do výšky 1 m. Na jihu roste přirozeně silně a zdravě (středomořské regiony v Evropě a Americe a v zemích na jižní polokouli).

Automaria ll podá dobrý výkon i severněji a je oblíbenou volbou mezi městskými zahradníky, kteří pěstují na balkonech, okenních boxech, či malých zahradách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: květinové, ovocné
Balení: 3ks
Doba rozkvětu indooru: 60 dní
Doba rozkvětu outdooru: 70 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: euforie, povzbuzující
Fotoperioda: samonakvétací
Chuť: květinová, ovocná
Indica (%): 40
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 14-18
Sativa (%): 60
Výnos indooru (g/m2): až 350-450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 75+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: