Paradise Seeds Autoflowering Mix 2, feminizovaná konopná semínka, samonakvétací, 6ks

Kód: SBPS-AMIX2-6
2 hodnocení
1 000 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Fantastický "pick'n'mix" balíček feminizovaných samonakvétacích semínek nejpopulárnějších odrůd od Paradise Seeds, které jsou kombinací síly, výnosu a maximálního účinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Autoflowering Mix 2, feminizovaná konopná semínka, samonakvétací, 6ks

Jeden sběratelský balíček - 6 feminizovaných samonakvétacích semínek: 2x Auto Acid, 2x Pandora, 2x Automaria II. Víme, že někteří pěstitelé jsou prostomyslní a rozhodnou se pěstovat pouze jednu odrůdu, zatímco jiní pěstitelé rádi trochu experimentují a přinášejí do svého pěstování určitou rozmanitost. Proto jsme sestavili Auto Collection # 2, výběr ze 3 super samonakvétacích odrůd, které byly vybrány tak, aby poskytovaly skvělý všestranný výkon pro domácí pěstitele.

Od každé odrůdy jsou v balíčku 2 semínka, kde nabízí každá odrůda něco trochu jiného, a přináší sílu a výkon, od procesu růstu až po finální produkt. S tímto balíčkem přichází i jistá konzistence - podobná výška všech rostlin (ne více než 1 m v indooru a trochu víc v outdooru) a podobný životní cyklus pro všechny rostliny (60-75 dní).

První v kolekci Auto Collection # 2 je Auto Acid (x 2 semena), jedna z našich exotičtějších odrůd, která je oblíbená mezi znalci. Tento sativový hybrid nazýváme Trip Advisor, díky povznášejícímu halucinogennímu účinku, který doprovází výraznou chuť Dieselu. Je spolehlivým hráčem ve všech možných prostředích, ať už je pod střechou nebo pod hvězdami. Ačkoli tento kouř má smysl pro exotiku, je také překvapivě dobrým výnoscem.

Další odrůdou v této samonakvétací sbírce je Pandora (x 2 semena), oceněná odrůda, jež byla vyšlechtěna pro své relaxační a lékařské prostředky, které kombinují hladkost kouře s účinkem, jenž je pouze o relaxaci. Pandoru nazýváme „tou, která dává všechny dary“, kvůli jejím skvělým vlastnostem a štědrým výnosům. Tato čistá indica, která je ze stejného genetického pozadí jako semena Spoetnik a Sensi Star, produkuje palice které jsou dlouhé, přesto kompaktní a pokryté vrstvou pryskyřice.

Třetí obsaženou odrůdou v balíčku Auto Collection # 2 je Automaria II (x 2 semena), převážně sativový hybrid s psychoaktivním účinkem, který vás zavede do oblak. Do genetiky původní samonakvétačky Automaria II bylo investováno několik hodin práce, ze kterých vzešla odrůda, která při správných podmínkách v indooru přinese velké sklizně. V outdooru se jí také daří, zejména v jižních oblastech jižní polokoule.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Balení: 6ks
Doba rozkvětu indooru: 60-75 dní
Doba rozkvětu outdooru: 60-75 dní
Druh semen: feminizovaná
Fotoperioda: samonakvétací
Kultivace: Indoor/Outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: