Paradise Seeds Autoflowering Mix 1, feminizovaná semena konopí, samonakvétací

Kód: PS-AMIX1-6
Neohodnoceno
1 040 Kč
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

6 semínek feminizovaných samonakvétacích odrůd v jednom balení, které obsahuje benefity rychlé sklizně, velkých palic, výborné příchuti a hlavně medikálních prostředků.

Paradise Seeds Vertigo je vyrovnaná 50% Indica, 50% Sativa.

Autoflowering feminizovaná semínka konopí Auto White Berry je 80% Indica, 10% Sativa, 10% Ruderalis.

Semínka Auto Wappa jsou 50% Indica, 40% Sativa, 10% Ruderalis.

Balení 6 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Autoflowering Mix 1, feminizovaná semena marihuany, samonakvétací

Jeden sběratelský balíček - 6 feminizovaných samonakvétacích semínek: 2x Auto Wappa, 2x Auto Whiteberry, 2x Vertigo. Mít ve svém záhonu jednu skvělou odrůdu je fajn... mít 3 skvělé odrůdy je ještě lepší. Proto Paradise Seeds sestavili Auto Collection # 1, balíček feminizovaných samonakvétacích semínek, které byly vybrány tak, aby pěstitelům dodaly kvalitní výnosy.

Odrůdy v tomto balíčku se navzájem doplňují, poskytují skvělý všestranný růstový výkon a končí perfektním zakouřením. Byly speciálně vybrány pro své individuální kvality a každé balení je dodáváno se dvěma kousky od každé odrůdy, což je ideální začátek pro pěstitele, který chce "vybrat a promíchat".

Každá samonakvétací rostlina dosahuje výšky 70-100 cm, když je pěstována v indooru (a možná o něco více v outdooru), a proces od zasazení až do sklizně trvá zhruba 60-70 dní.

Nejprve máme Auto Wappa (x2 semena), známá jako Little Big Bud Maker. Tato rostlina je samonakvétací verzí jedné z našich nejoblíbenějších feminizovaných odrůd - menší, kondenzovanější verze, která přesto přináší působivý úder ve všech ohledech. Je to skvělá rostlina pro začátečníky, snadno se pěstuje a rychle vrací. Palice jsou hutné a plné pryskyřice, které jim dodávají výraznou ovocnou chuť a dlouhotrvající účinek indicy i sativy.

Druhým v tomto balíčku je Auto White Berry (x2 semena), nebo-li Little Beauty. Jedna z našich původních samonakvétacích odrůd, od které jsme vzali specializovanou genetiku (která byla vyšlechtěn jako rostlina, která je velice exotická od rozkvětu po kouření) a zkombinovali ji s genetikou Ruderalis. Výsledkem je malá rostlina, která je obrazem sofistikovanosti, od jejích fialových barev během rozkvětu a palic potažených pryskyřicí, až po „komplexní“ účinek, který vás udrží na nohou po celý den a v noci uspí.

Třetí je Vertigo (semena x2), známá také jako Med Kit, díky svému velkému potenciálu úlevy od bolesti pro lékařské uživatele. Je to odrůda, kterou jsme vyšlechtili zejména za tímto účelem - výsledkem je uvolňující účinek indicy, zatímco sativový faktor zajišťuje, že účinek přichází se zachováním jasné mysli. Vertigo pěkně roste na balkonech a parapetech městských bytových domů, či na malých městských zahradých - roste dobře i v indooru.

 

  • Výrobce:Paradise Seeds
  • Velikost balení:6ks
  • Typ kvetení:Samonakvétací
  • Verze:feminizovaná

Doplňkové parametry

Kategorie: Feminizované semena
Obsah CBD: neuvádí se
Typ květení: samonakvétací (autoflowering)
Pohlaví: feminizované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: