Paradise Seeds Auto White Berry, feminizovaná semínka konopí, samonakvétací, 10ks

Kód: SBPS-AWB-10
2 hodnocení
1 625 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Nádherná rostlina, jež je bohatá na trichomy a pryskyřici, která vám do hlavy dodá účinek sativy a do těla účinek indicy, společně s příchutí zakázaného ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Auto White Berry, feminizovaná semínka konopí, samonakvétací, 10ks

Auto Whiteberry je stejně krásná a stejně smrtící jako její feminizovaná verze - jediný rozdíl je v tom, že její exotické palice pocházejí z menší rostliny a jsou nastaveny na časovač automatického rozkvětu.

Když Paradise Seeds vyrobili samonakvétací řadu, vybrali k replikaci některé ze svých oblíbených odrůd a jednou z nich byla právě White Berry. Vybrali ji, protože originál byl výsledkem hodně času a úsilí, odrůda nové generace, která kombinovala ty nejlepší prvky od svých klasických předků. Výsledek byl blízko k perfektnosti. Je to robustní rostlina s palicemi, které rostou kolem její jediné centrální palice ve spořádaném růstovém vzorci, a také zobrazují výrazné barvy originálu. Palice přicházejí v hustých, pryskyřicí osypaných, "kusech", které jsou ozářeny svými trichomy.

Tato samonakvétací odrůda je dobrou volbou pro indoorové i outdoorové pěstitele. Díky své velikosti je dobrým kamarádem indoorového pěstitele, zejména v prostorech s omezenou velikostí. Tyto rostliny dosahují výšky přibližně 75 cm, a přestože výnos nemusí být tak vysoký jako u některých jiných odrůd, kvalita produktu z něj činí vhodnou volbu pro znalce hledajícího exotičtější zážitek. Odhaduje se, že by sklizeň mohla být připravena během 63-70 dní od zasazení, což je docela dobrým lákadlem pro všechny.

Auto Whiteberry je vhodná i do outdooru, zejména v zahradách a sklenících, kde je maskování cílem hry. Pro pěstitele, kteří jsou znepokojeni svými sousedy, by jedna nebo dvě tyto rostliny na balkóně nepředstavovaly velkou hrozbu. Mezi outdoorovými samonakvétačkami existuje jen málo rostlin, které budou fungovat tak dobře a tak rychle (65 dní). Po sklizni přináší Auto Whiteberry stejně komplexní a všestranný účinek, jako originál. Sofistikovaná genetická struktura v kombinaci s účinky z ní dělá zakouření, které vás provede celým dnem a na konci noci vás přenese do postele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: ovocné, pronikavé, sladké
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 63 dní
Doba rozkvětu outdooru: 65 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: mírný, relaxační
Fotoperioda: samonakvétací
Chuť: ovocná, pronikavá, sladká
Indica (%): 80
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 15-19
Sativa (%): 20
Výnos indooru (g/m2): až 350
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 50+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: